Menu

Suknia balowa to nie wszystko. Jak uzyskać efekt pięknej i promiennej skóry twarzy?

Choć Sylwestra mamy już za sobą, to czas prawdziwie szampańskiej zabawy dopiero się zaczyna! W karnawale, powinnyśmy jednak zwrócić uwagę nie tylko na dobór pięknej kreacji, lecz także odpowiednich zabiegów kosmetologicznych i medycznych, które sprawią, że będziemy prezentować się w niej idealnie. Dziś skupimy się na twarzy i zabiegach kosmetologicznych, o których warto pomyśleć przed udaniem się na przyjęcie karnawałowe!

Mikrodermabrazja z głębokim oczyszczaniem twarzy

Świetlista, pełna blasku i rozpromieniona – jeżeli zależy nam na tym, aby tak właśnie prezentowała się nasza twarz na przyjęciu karnawałowym, zdecydowanie powinniśmy rozważyć wykonanie mikrodermabrazji Hydrafacial. To zabieg, który wśród naszych Pacjentów cieszy się bardzo dużym powodzeniem, ze względu na nieinwazyjny przebieg i szybkie efekty. Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial pozwala nie tylko na głębokie oczyszczenie skóry, lecz także jej nawilżenie i odżywienie. Ogromną zaletą tego zabiegu jest to, że przynosi natychmiastowe efekty, nie narażając Pacjenta na uczucie dyskomfortu, zaczerwienienie czy podrażnienie skóry po zakończeniu procedury zabiegowej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się długo. Poza wyraźnym wygładzeniem struktury skóry, mikrodermabrazja pozwoli nam też poprawić jej elastyczność, zredukować zmarszczki i przebarwienia.

Karboksyterapia – przywróć spojrzeniu młody wygląd

Opadające powieki, cienie i zmarszczki pod oczami – to niedoskonałości, które nie tylko dodają naszej twarzy lat, lecz także odbierają cały urok wykonanemu makijażowi oczu. A kiedy, jeśli nie w karnawale, mamy pozwolić sobie na wyrazisty make-up oka? Karboksyterapia, czyli leczenie dwutlenkiem węgla podanym śródskórnie lub podskórnie, to zabieg, który charakteryzuje się niską inwazyjnością, szybkością wykonania i wysoką efektywnością. Zabieg sprawia też, że zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, co przekłada się bezpośrednio na uzyskanie efektu odmłodzenia oraz wzrost sprężystości skóry. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się, aby zabieg powtórzyć kilkukrotnie – cała procedura trwa jednak zaledwie kilkanaście minut i można się jej poddawać mniej więcej dwa razy w tygodniu. Pamiętajmy też o tym, że bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zasiniona i zaczerwieniona w miejscu iniekcji, dlatego na zabieg należy zgłosić się odpowiednio wcześniej przed imprezą karnawałową. Z ostatecznego rezultatu będziemy jednak bardzo zadowolone – z naszej twarzy zniknie zmęczenie, zaś pojawią się młode i wypoczęte oczy.

Bezinwazyjny lifting twarzy – odmłodzenie i wyszczuplenie twarzy

Przed karnawałem warto także rozważyć wykonanie bezinwazyjnych zabiegów odmładzających i wyszczuplających twarz. Wraz z wiekiem lub w wyniku działania różnych czynników (np. nadwaga, zaburzenia gospodarki hormonalnej, grawitacja) na naszej twarzy mogą pojawić się nie tylko zmarszczki, lecz także miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, który dodatkowo dodaje twarzy lat. Specjaliści z naszej kliniki mogą zaproponować szereg różnych rozwiązań przynoszących jednoczesny efekt odmłodzenia skóry i wyszczuplenia twarzy. Idealnie sprawdzą się w tym przypadku bezinwazyjne liftingi twarzy, np. przy pomocy urządzeń Accent, SonoQueen czy Ultraformer.

 

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Pa