Menu

Jak zliftingować skórę bez bólu i kłopotliwych śladów po zabiegu

Zabiegi liftingujące nie muszą już kojarzyć się z bolesnymi procedurami, używaniem skalpela i długim okresem rekonwalescencji. Dla Pacjentów, którzy oczekują spektakularnych rezultatów zabiegowych i szybkiego powrotu do codziennych czynności, w Klinice Miracki mamy nowoczesną technologię liftingowania skóry. HIFU to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą poddawać się bolesnym zabiegom chirurgicznym, a oczekują skutecznego zliftingowania skóry.

Co to jest HIFU i dlaczego jest tak skuteczne

HIFU to technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (High Intensity Focused Ultrasound). Fala dociera do trzech warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Wywołując efekt termiczny, mobilizuje skórę do produkcji kolagenu. A to oznacza regenerację, obkurczenie skóry i daje efekt liftingu. Po zabiegu skóra rozpoczyna przebudowę, której spektakularne efekty widoczne są po dwóch – trzech miesiącach – tyle czasu potrzebuje nasza skóra, by w pełni przeprowadzić proces odbudowy. W Klinice Miracki wykorzystujemy dwa urządzenia pracujące w technologii HIFU – SonoQueen i Ultraformer III

HIFU – lifting twarzy i ciała

Zabiegi liftingujące rozwiązują problem wiotkiej skóry na twarzy i na ciele. Radzą sobie z liftingiem skóry na wielu obszarach. Dzięki wymiennym kartridżom, które aplikują falę ultradźwiękową na różną głębokość skóry, można bezpiecznie wykonywać lifting powiek, kurzych łapek, podbródka czy okolicy ust. Urządzenie jest również dopasowane do skutecznego liftingowania ramion, brzucha, dekoltu czy piersi. Lifting ultradźwiękowy na każdym z tych obszarów daje spektakularne rezultaty zliftingowanej, napiętej, obkurczonej skóry. Lifting redukuje zmarszczki, nadaje skórze sprężystości, redukuje uczucie zwiotczenia skóry i rozświetla.

Dlaczego HIFU a nie skalpel

Ponieważ jest to bardziej bezpieczne i komfortowe. HIFU pozwala na bezinwazyjny lifting. Co to oznacza? Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania tkanki skórnej, nie pozostają po nim blizny, uporczywe ślady ani ból. Dzięki temu okres rekonwalescencji skraca się do minimum. Wykonanie zabiegu nie wyłącza Pacjenta z normalnego funkcjonowania. Sama procedura również jest niemal bezbolesna. Podczas zabiegu może być odczuwalne ciepło bądź intensywne ciepło. W porównaniu z klasycznymi metodami liftingującymi, to rewolucja.

Komfort Pacjenta jest dla nas najważniejszy. Dlatego wybieramy najnowocześniejsze technologie, które dają spektakularne efekty, minimalizują odczucia zabiegowe i pozwalają szybko wrócić do codziennych zajęć. Technologia HIFU zauroczyła nas swoją skutecznością i bezinwazyjnością. Dlatego wybraliśmy urządzenia do liftingu SonoQueen i Ultraformer. Zabiegi dają skórze impuls do naturalnej przebudowy i pozwalają na wykorzystanie potencjału organizmu do regeneracji” – mówi dr Krzysztof Miracki, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i współzałożyciel Kliniki Miracki. Dodaje, że warto wspierać terapie liftingujące zabiegami uzupełniającymi. Dzięki temu efekt jest lepszy i pozostaje na dłużej.

Doktor Krzysztof Miracki radzi – terapie łączone = lepsze efekty zabiegowe.

Nasz organizm potrzebuje wsparcia w naturalnej odbudowie, której efektem jest odmłodzenie, redukcja zmarszczek i wypoczęta skóra. Terapie odmładzające również można wspierać, by uzyskać najlepsze efekty. Dlatego w Klinice Miracki polecamy Pacjentom indywidualnie dopasowane terapie łączone.

Wykorzystanie łączonych terapii, składających się z dobranych do potrzeb Pacjenta zabiegów, skutkuje uzyskaniem najlepszych efektów. Od wielu lat obserwuję efekty terapii łączonych. Pozwalają na uzyskanie bardziej widocznych, szybszych efektów zabiegowych a także przedłużenia rezultatu zastosowanych zabiegów” – radzi doktor Krzysztof Miracki.

Zabiegi z wykorzystaniem technologii HIFU również można wspierać. Doskonałym uzupełnieniem terapii jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Stosujemy je z powodzeniem ze względu na efekty odmłodzenia i ujędrnienia skóry a także stymulacji do naturalnej odbudowy. Osocze bogatopłytkowe ma również doskonałe działanie w leczeniu wypadania włosów. Jest to ulubiony zabieg gwiazd i jedna z najbardziej naturalnych terapii. Ten rodzaj mezoterapii nie niesie za sobą ryzyka immunologicznego. Osocze bogatopłytkowe jest odseparowane z krwi, pobranej od Pacjenta. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu HD PRP Magellan uzyskujemy osocze, o bardzo dużym stężeniu płytek krwi, czyli tak zwane “wysokostężone osocze bogatopłytkowe”. Dzięki temu zabieg ostrzykiwania (tak zwany wampirzy lifting) jest skuteczniejszy.

Połączenie terapii liftingujących z wykorzystaniem technologii HIFU z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym sprawi, że efekt terapii będzie wyraźniejszy i utrzyma się dłużej. Zapytaj lekarza w Klinice Miracki o inne terapie łączone.

Sprawdź szczegóły zabiegów liftingujących i dowiedz się więcej:
SonoQueen – lifting ultradźwiękowy HIFU
Ultraformer III – lifting ultradźwiękowy HIFU
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej