Menu

Jedyna klinika w Polsce: dwie technologie pikosekundowe. Teraz w promocji nawet 50% rabatu!

Laser PicoSure od ponad dwóch lat jest niezmiennie uznawany za lidera pośród nowoczesnych laserów stosowanych w medycynie estetycznej. Nieinwazyjny, o wyśmienitych efektach w usuwaniu tatuażu, makijażu permanentnego, leczeniu blizn i rozstępów, przebarwień oraz kompleksowych, ekskluzywnym odmładzaniu skóry. Swoją niezwykłą efektywność zawdzięcza technologii pikosekundowej wykorzystanej w urządzeniu.

Bardzo często nasi Pacjenci zadają nam pytanie o porównanie skuteczności działania lasera PicoSure i jego odpowiednika – drugiego obecnego na rynku lasera pikosekundowego: Discovery Pico.

Ponieważ oba urządzenia działają w tej samej, najnowocześniejszej technologii laserowej, a Discovery Pico zdobywa sobie serca wielu Pacjentów, postanowiliśmy  dać Państwu w naszej klinice pełen wybór! Od września w Klinice Miracki – możecie korzystać z obu urządzeń pikosekundowych: Discovery Pico i PicoSure. Tym samym staliśmy się jedyną kliniką w Polsce, która dysponuje obydwoma urządzeniami!

Z okazji premiery urządzenia Discovery Pico ogłaszamy PROMOCJĘ PREMIEROWĄ: 50% RABATU NA PIERWSZY ZABIEG LASEREM PICOSEKUNDOWYM!

Więcej informacji na temat promocji oraz efektów leczenia laserami pikosekundowymi możecie Państwo zdobyć, zadając pytania naszym ekspertom: 605 905 608 lub rejestracja@klinikamiracki.pl.

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej