Menu

Jedyna klinika w Polsce: dwie technologie pikosekundowe. Teraz w promocji nawet 50% rabatu!

Laser PicoSure od ponad dwóch lat jest niezmiennie uznawany za lidera pośród nowoczesnych laserów stosowanych w medycynie estetycznej. Nieinwazyjny, o wyśmienitych efektach w usuwaniu tatuażu, makijażu permanentnego, leczeniu blizn i rozstępów, przebarwień oraz kompleksowych, ekskluzywnym odmładzaniu skóry. Swoją niezwykłą efektywność zawdzięcza technologii pikosekundowej wykorzystanej w urządzeniu.

Bardzo często nasi Pacjenci zadają nam pytanie o porównanie skuteczności działania lasera PicoSure i jego odpowiednika – drugiego obecnego na rynku lasera pikosekundowego: Discovery Pico.

Ponieważ oba urządzenia działają w tej samej, najnowocześniejszej technologii laserowej, a Discovery Pico zdobywa sobie serca wielu Pacjentów, postanowiliśmy  dać Państwu w naszej klinice pełen wybór! Od września w Klinice Miracki – możecie korzystać z obu urządzeń pikosekundowych: Discovery Pico i PicoSure. Tym samym staliśmy się jedyną kliniką w Polsce, która dysponuje obydwoma urządzeniami!

Z okazji premiery urządzenia Discovery Pico ogłaszamy PROMOCJĘ PREMIEROWĄ: 50% RABATU NA PIERWSZY ZABIEG LASEREM PICOSEKUNDOWYM!

Więcej informacji na temat promocji oraz efektów leczenia laserami pikosekundowymi możecie Państwo zdobyć, zadając pytania naszym ekspertom: 605 905 608 lub rejestracja@klinikamiracki.pl.

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.