Menu

Już za chwilę 14 lutego – Dzień Zakochanych! Przygotuj się z Kliniką Miracki na kolację walentynkową i olśniewaj swoim wyglądem!

Do Walentynek odliczamy już dni, a zatem warto zacząć przygotowania się do zaplanowanej kolacji walentynkowej. Poza dobraniem odpowiedniej garderoby, makijażu czy fryzury, powinnyśmy też zadbać o kondycję skórę twarzy, żeby wyglądała na młodszą, bardziej wypoczętą i rozpromienioną. Przedstawiamy listę najlepszych zabiegów bankietowych, które pozwolą osiągnąć oczekiwany efekt szybko, bezboleśnie i bez uciążliwych efektów ubocznych.

Walentynkowe zabiegi na twarz: delikatny peeling skóry

Idealnym sposobem na natychmiastową poprawę wyglądu naszej skóry, bez narażania jej na długi okres rekonwalescencji, będą znajdujące się w naszej ofercie zabiegi złuszczające, np. peeling PRX. To idealne rozwiązanie dla współczesnych, zabieganych kobiet, którym zależy na wykonaniu skutecznego, szybkiego i delikatnego dla skóry zabiegu, który jednocześnie przyniesie widoczny oraz natychmiastowy efekt upiększenia. Peeling PRX to właśnie jeden z tzw. zabiegów bankietowych – trwa zaledwie 10-15 min, a po jego wykonaniu Pacjentce nie dokuczają żadne efekty uboczne, dzięki czemu natychmiast może powrócić do swoich codziennych zajęć. Łagodną procedurę zabiegu zawdzięczamy unikalnemu połączeniu kwasu kojowego, TCA i nadtlenku wodoru, które sprawia, że po peelingu nie występuje efekt złuszczania skóry, zaś dobrze widać rezultat rozjaśnienia, wygładzenia i lepszego napięcia skóry.

SPA na walentynki: rewitalizacja skóry

Jeżeli szukamy zabiegu, który z jednej strony pomoże przywrócić skórze blask i sprężystość, a z drugiej nawilżyć ją i zrewitalizować po długiej zimie – zabieg Restylane Skinbooster będzie dla nas idealnym rozwiązaniem. Poprawi koloryt oraz kondycję poszarzałej, zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, przynosząc bardzo naturalne i równomierne rezultaty. Głównym składnikiem preparatu Restylane Skinbooster jest kwas hialuronowy, który w naszej klinice wykorzystuje się z powodzeniem w wielu terapiach. Pamiętajmy jednak, że jest to zabieg iniekcyjny, który może pozostawić po sobie m.in. drobne siniaki, dlatego należy wykonać go nieco wcześniej niż w dniu kolacji walentynkowej.

A może szybki lifting twarzy?

Kilka dni przed planowaną kolacją walentynkową możemy też zdecydować się na delikatny, szybki i mało inwazyjny lifting twarzy, np. przy pomocy masażu Endermolift, czy wypełniaczy. Nasi specjaliści szczególnie polecają wypełnianie zmarszczekt i innych ubytków w skórze przy pomocy organicznych wypełniaczy tkankowych Neauvia Organic, które zawierają wysokie stężenie kwasu hialuronowego pochodzącego z niepatogennego dla człowieka szczepu bakterii Bacillus Subtilis, co znacząco zmniejsza ryzyko niepożądanej reakcji immunologicznej. Ogromną zaletą tych preparatów jest również to, że przynoszą bardzo naturalny, zdrowy i, co najważniejsze, natychmiastowy efekt odmłodzenia, napięcia i wygładzenia skóry. Odczyny na skórze po zabiegu Neauvia Organic są minimalne i bardzo szybko znikają, jednak tak samo, jak w przypadku zabiegu Restylane Skinbooster, najlepiej przeprowadzić go kilka dni przed planowanym wyjściem.

Hydrafacial – odświeżenie i oczyszczenie

Aby twarz podczas walentynkowego wieczoru jaśniała zdrowiem i witalnością warto skorzystać też z najnowocześniejszego zabiegu oczyszczająco odżywczego – Hydrafacial. Zabieg ten to delikatna mikrodermabrazja wodna połączona z nałożeniem odpowiednich dla danego rodzaju skóry substancji odżywczych, rozjaśniających czy odżywczych. Trwająca około pół godziny sesja kosmetologiczna pozwoli na gruntowne oczyszczenie skóry z zaskórników, szybkie złuszczenie i poprawe kolorytu. Co bardzo ważne – efekty zabiegu możecie zobaczyć jeszcze tego samego dnia. A zatem – to doskonały zabieg na „ostatnią chwilę”.

Więcej informacji na temat preparatów Neauvia Organic znajdą Państwo na stronie:

Neauvia – organiczne wypełnianie

Zobacz również

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

02.01.2019

Klinika Miracki została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej w kategorii Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne.

Czytaj dalej