Menu

Klinika Miracki – Metamorfozy z Fabryką Urody część 4

Zapraszamy do zapoznania się z czwartą częścią cyklu Metamorfoz realizowanych przez Klinikę Miracki (jeszcze pod szyldem BeautymeD) wraz z Fabryką Urody.

Pani Aneta: Mam na imię Aneta, mam 30 lat, przyjechałam z Ciechanowa.

Redaktor: A dlaczego tu jesteś?

Pani Aneta: Bo czas na zmiany.

Redaktor: Jakie?

Pani Aneta: Wyglądu przede wszystkim i samej siebie.

Redaktor: A co byś chciała zmienić?

Pani Aneta: Zęby. Chciałabym zmienić przede wszystkim zęby.

Redaktor: A mogłabyś się szeroko uśmiechnąć? Przeszkadza pani szparowatość, rozumiem?

Pani Aneta: Tak.

Doktor Krzysztof Miracki:  Ja myślę, że możemy też tutaj zrobić Panią troszeczkę bardziej wesołą.

Pani Aneta: No, bardzo bym chciała. Mam jeszcze tutaj takie dołeczki.

Doktor Krzysztof Miracki: Podnieść trochę kąciki ust, żeby ta buzia była taka weselsza, bo w Pani jest ta wesołość, Pani się cieszy.

Doktor Krzysztof Miracki: Ja jestem na tak.

Redaktor: Witamy w programie, zapraszamy.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Dzień dobry, witam w BeautymeD, cieszę się, że będziemy mogli Panią tutaj gościć u nas. Chciałbym, żebyśmy sobie dzisiaj powiedzieli, co chciałaby Pani ukryć, a co moglibyśmy podkreślić w Pani urodzie.

Pani Aneta: Więc zaczęlibyśmy może od pajączków na twarzy, nosie, pod nosem, ewentualnie na czole bruzdy, no i usta z czasem.

Doktor Krzysztof Miracki: Zgadzam się w pełni co do tych pajączków na policzkach, na nosie, użyjemy lasera, neodymowo-yagowego, brzmi to bardzo naukowo, ale jest to jeden z najbardziej skutecznych laserów w tym przypadku.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Ja jeszcze widzę u Pani troszeczkę zmarszczek mimicznych na czole i tą tak zwaną lwią zmarszczkę. To jest coś, co też w bardzo prosty sposób możemy zredukować, możemy całkowicie Panią pozbawić tej zmarszczki.

……

Pani Aneta: Na początku lekki strach, później powiedziane było, co będzie robione, więc jak gdyby troszeczkę człowiek odetchnął, no i myślę, że będę bardzo zadowolona.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Dzień dobry Pani Aneto, witamy ponownie w BeautymeD, dzisiaj zaplanowaliśmy dla pani zabiegi liftingujące urządzeniem Exilis. Chcielibyśmy spowodować, aby ten kontur żuchwy stał się bardziej wyraźny i skóra tutaj troszeczkę podniosła się i zliftingowała.

……

Pani Aneta: Exilis na twarz, to sama przyjemność. To jest najlepszy zabieg z tego wszystkiego i najprzyjemniejszy. Tak naprawdę z medycyny estetycznej jestem bardzo zadowolona. Spodziewałam się zamknięcia naczynek na twarzy i to się stało.

Doktor Krzysztof Miracki: A jak czujesz się z Azzalure, z toksyną botulinową, którą podaliśmy tutaj?

Pani Aneta: Czuje się dobrze, nawet jak się chcę zezłościć, to nie mogę pokazać tego na twarzy.

Doktor Krzysztof Miracki: To właśnie o to nam chodziło.

Wygląda młodziej i to jest dobry początek do następnych zabiegów.

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej