leczenie rumienia klinika miracki warszawa super efekt ceny efekty

Klinika Miracki – Metamorfozy z Fabryką Urody, część 9

Zapraszamy do obejrzenia dziewiątego odcinka metamorfoz, które jeszcze jako BeautymeD, Klinika Miracki realizowała wspólnie z Fabryką Urody.

YouTube video

Pani Marzena: Jestem gotowa na tę metamorfozę od wczoraj, że tak powiem.

Redaktor: Ja jestem na tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Ja też.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Ja mam taki pomysł, żebyśmy zaczęli dzisiaj od naczynek, od rumienia, który się pojawia na Pani policzkach. To byśmy zrobili za pomocą lasera. Będzie to laser neodymowo-yagowy.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Pojawia się u Pani się u pani niestety taka bruzda lwia na czole i ja bym chciał zastosować preparat, który spowoduje, że nie będzie Pani w stanie tak się już groźnie na mnie patrzeć.

Doktor Krzysztof Miracki:

Doktor Krzysztof Miracki: Jest jeszcze jedna, mała rzecz, którą chętnie bym usunął z Pani twarzy, to jest ten włókniaczek, który się tutaj na policzku pojawia. To jest pewnie od wielu lat, tak?

Pani Marzena: Tak, ja nie spodziewałam się w ogóle, że będę miała usunięte, także naprawdę jestem bardzo zadowolona.

Doktor Krzysztof Miracki: To też zrobimy laserowo. Użyjemy do tego lasera CO2, który w sposób błyskawiczny rozprawi się z tym włókniakiem.

Pani Marzena: Tak myślałam sobie, że pewnie to boli, czy coś, ale oczywiście pan doktor zapewniał, że wszystko będzie w porządku. Takie zimne powietrze najpierw mi na to leciało, a później tylko pyk, i koniec. Po prostu super, rewelacja.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Marzena ma ładną sylwetkę, tylko troszkę zaniedbaną. Jest tam nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzusznej. Oczywiście ta skóra jest wiotka, także będziemy nad tym pracowali, mamy trochę czasu, mamy dobre urządzenia, mamy Exilis, mamy endermologię. Myślę, że damy radę.

Doktor Krzysztof Miracki: Dzisiaj zaprosiliśmy panią na zabieg ujędrniający, zabieg endermologii. Jest to całkiem przyjemny rodzaj masażu, a po serii takich zabiegów zobaczy pani znaczną różnicę w napięciu skóry, sprężystości, ewentualnie cellulit trochę będzie zredukowany.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Zrobiła dużo zabiegów na ciało, robiliśmy całą serię Exilisa, robiliśmy redukcję tkanki tłuszczowej.

Pani Marzena: Byłam tak średnio co 3 dni na tych zabiegach właśnie, ujędrniających.Także tu z paniami, w ogóle już zżyłam się bardzo.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Wynik 8, 10 centymetrów w obwodzie, myślę, że naprawdę pozwolił jej uwierzyć, że teraz będzie w stanie schudnąć więcej.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Ja widzę jeszcze jedną rzecz, którą moglibyśmy tutaj zrobić, wykonać u pani na koniec. Podalibyśmy toksynę botulinową na okolice tak zwanych kurzych łapek.

Pani Marzena: Nie mam już okularów, więc pan doktor, już od razu zauważył, że tu kurze łapki od uśmiechu. I oczywiście, żeby to skorygować, więc jeszcze tutaj miałam zastrzyki.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Widzieliśmy się dość często w naszym gabinecie przez te ostatnie 4 tygodnie i zauważam taką zmianę również w jej zachowaniu, pewność siebie na pewno wzrosła.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki