Menu

Klinika miracki – Metamorfozy z Fabryką Urody, część 8

Ósmy odcinek metamorfoz organizowanych przez Klinikę Miracki (jeszcze jako BeautymeD) wraz z Fabryką Urody, to przemiana Pani Jadzi. Zapraszamy do oglądania materiału.

Redaktor: Co by Pani chciała zmienić?

Pani Jadzia: Mój uśmiech, bo jest bardzo brzydki.

Doktor Krzysztof Miracki: Czy jest coś, co Pani lubi w sobie?

Pani Jadzia: Jestem taka samokrytyczna.

…….

Pani Jadzia: Zawsze uważam, że żle wyglądam, zawsze jakieś takie mam dziwne kompleksy.

Redaktor: Na ile Pani jest gotowa wprowadzić na przykład duże zmiany w swój wygląd?

Pani Jadzia: Ja chcę po prostu spróbować, bardzo chcę. Odważyłam się tutaj przyjść, to jest dla mnie dużo.

Doktor Krzysztof Miracki: Ile pani ma lat?

Pani Jadzia: 49.

Doktor Krzysztof Miracki: Jesteśmy na tak.

Pani Jadzia: Bardzo dziękuję.

…….

Redaktor: Ale się długo zastanawiali. No i jak?

Pani Jadzia: Fajnie, w życiu nie myślałam, że mnie to spotka.

Redaktor: Naprawdę?

Pani Jadzia: Nigdy, cały czas uważam, że mi nic w życiu nie wychodzi, a jednak!

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Cieszę się, że Pani mogła przyjść dzisiaj, bo dziś zaplanowaliśmy początek naszych zabiegów. Czy Pani ma jakieś swoje sugestie?

Pani Jadzia: Pierwszym moim pomysłem na to są okropne zmarszczki tutaj. Uśmiech tu mimiczny taki mam brzydki bardzo no i może coś z policzkami.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: U Pacjentki mieliśmy kłopot z nakłonieniem jej do wypełnienia okolicy jarzmowej i policzka, dobrze się stało, że dała się przekonać, widzowie sami ocenią pozytywnie efekt tego zwiększenia objętości.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Proszę zrobić taką groźną minę, o właśnie. To jest to, czego nie chcemy, zmarszczka jest mocno u Pani nasilona. Zobaczymy przy kolejnych zabiegach czy nie trzeba będzie wypełnić tam, troszkę podnieść to zagłębienie, tak żeby zniwelować tę zmarszczkę zupełnie.

…….

Pani Jadzia: Wiedziałam, że chciałam usunąć tu, jak mi pan doktor powiedział, lwią zmarszczkę, będę ją pamiętać do końca życia, może w końcu się rozejdzie i jej nie będzie. Ale nie spodziewałam się, że dostanę piękniejsze policzki.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że w miarę kolejnych zabiegów, była coraz to bardziej chętna, żeby skorzystać z kolejnego i już mniej bała się tych zabiegów.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Ja mam pomysł na dzisiejszą wizytę, zauważyłem, że u Pani marszczy się tutaj nos i to na tym tle wygładzonego czoła nie bardzo pasuje.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Mam nadzieję, że u Jadzi zabiegi, które zrobiliśmy, pozwolą jej bardziej uwierzyć w swoje własne siły, że doda jej to wiatru w żagle.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej