logo klinika miracki warszawa super ceny opinie efekty

Dla wszystkich naszych Pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.
tvntechniczneW najnowszej edycji uwielbianego przez widzów cyklu „Sekrety lekarzy” Klinika Miracki będzie jednym z głównych bohaterów – naszą pracę będziecie mogli zobaczyć aż w 10 z 12 odcinków programu.

Będziemy zajmować się leczeniem blizn, ultradźwiękową liposukcją z lipotransferem, usuwać męskie owłosienie z kobiecej twarzy, przeprowadzać zabiegi ginekomastii, wzmacniać przerzedzone włosy, modelować sylwetkę, powiększać biust, usuwać tatuaże i wiele wiele innych. Ale przede wszystkim będziemy się starać spełnić marzenia i wnieść powiew szczęścia w życie Pacjentów, którzy trafili do nas dzięki ekipie TVN Style.
w trakcietvnMamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza nowa, telewizyjna odsłona i będziecie chcieli widzieć nas na ekranie cześciej. Dla nas te długie tygodnie nagrań były bez wątpienia ogromnym wyzwaniem i spotkaniem z zupełnie dla nas – lekarzy, kosmetologów i pielęgniarek – nową rzeczywistością. I choć bywało, że nagrania trwały od świtu do późnej nocy, choć czasem przeszkadzały nam wszechobecne kamery i światła – jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi.
lekarze przed tvn
Przede wszystkim poznaliśmy dziesiątkę cudownych, wrażliwych ludzi – naszych Pacjentów – którym serdecznie chcemy podziękować za to, że podzielili się z nami swoimi historiami, zaufali naszej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu i powierzyli swoje zdrowie w nasze ręce.
I oczywiście poznaliśmy wielu z Państwa – widzów, którzy dowiadują się o Klinice Miracki właśnie z programu TVN Style i wysyłają nam mnóstwo ciepłych, serdecznych słów dotyczącej naszej pracy.
przed operacją_tvnDziękujemy Państwu, że jesteście z nami i naszymi Pacjentami z „Sekretów Lekarzy”.