Menu

Koniec lata – koniec zmarszczek! Czas na radykalne wygładzenie skóry. Promocja w Klinice Miracki!

Są takie dwa okresy w ciągu roku, kiedy zabiegi likwidacji zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej cieszą się szczególna popularnością. Pierwszy przypada na koniec zimy, kiedy kompleksowo odświeżamy skórę i przygotowujmy do pełnej ekspozycji podczas ciepłych miesięcy.

Drugi – to koniec lata, początek jesieni czyli początek miejskiego sezonu. Można powiedzieć: back to work. Wracamy z urlopów, plaż, nadmorskich szaleństw w pełnym słońcu. Wypoczęci, szczęśliwi… i jakże często z przesuszoną, pełną drobnych zmarszczek mimicznych skórą. Czas na błyskawiczną akcję LIKWIDACJA ZMARSZCZEK!

Teraz w Klinice Miracki czeka na Was specjalna oferta na zabiegi likwidacji zmarszczek Azzalure. Skorzystaj z naszej oferty:

3 OBSZARY (ZMARSZCZKI POPRZECZNE, KURZE ŁAPKI, LWIE ZMARSZCZKI) – TYLKO 1000 ZŁ.

POJEDYNCZY OBSZAR: 500 ZŁ

Zapisz się już teraz: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608.

Zobacz również

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

Złote Laury Niepodległej 2018 dla Kliniki Miracki

02.01.2019

Klinika Miracki została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej w kategorii Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej