Menu

Konkurs. "Inspiracje: kolory stylu."

Może to niezbyt popularna teza, jednak uważamy, że jesień to piękna pora roku… Ciepłe dni z ostatnimi, intensywnymi promieniami słońca pojawiają się sporadycznie i coraz rzadziej, więc cieszą bardziej niż każdy lipcowy upał. Kolory wokół eksplodują nabierając nieprawdopodobnej intensywności i mnogości odcieni najpiękniejszych ciepłych barw – żółci, złota, czerwieni… I właśnie ta feeria barw sprawia, że nie mamy wątpliwości: jesień to najbardzej stylowa pora roku 😉

A ponieważ chcemy, aby nasi Pacjenci dołączyli do naszej głębokiej sympatii do jesieni – postanowiliśmy wraz z Neauvia Organic zaprosić Państwa do konkursu, w którym możecie wygrać upominki od Kliniki Miracki i Neauvia Organic.

Jakie upominki przygotowaliśmy? 

1 miejsce:
– innowacyjny preparat Neauvia Organic: Vitamin C Serum30ml
– bezpłatnakonsultacja lekarska w Klinice Miracki
2, 3, 4 miejsce:
–  bon zakupowy Home&You o wartości 100 zł
– bezpłatna konsultacja lekarska w Klinice Miracki

Jakie są zasady konkursu?

Aby wygrać jedną z nagród w konkursie organizowanym przez Klinikę Miracki i Neauvia Organic wystarczy:

wykonać fotografię zawierającą kompozycję na temat”Inspiracje: kolory stylu”i opublikować ją na fan page Klinika Miracki (w wiadomości, pod postem konkursowym, lub w samodzielnym poście na stronie)
– krótko opisać swoją inspirację

Warunki:

1. Zdjęcie musi zawierać przynajmniej jeden z elementów kolorystycznych, jako istotny, zauważalny akcent: złoty lub czerwony.
2. Zdjęcie może dotyczyć dowolnej tematyki, jego powiązanie z medycyną estetyczną NIE MA wpływu na wybór zwycięskiej pracy.

Czas trwania konkursu

Zgłaszanie prac jest możliwe od 27.10.2016 r. do 10.11.2016 r.
Wybór zwycięzców i ocena zgłoszonych prac odbędzie się do 11.11.2016, a ogłoszenie wyników odbędzie się 12.11.2016 r. na stronie www oraz fan page Klinika Miracki
Zgłoszone prace ocenia jury konkursowe w trzyosobowym składzie rekrutowanym z pracowników organizatora konkursu. Szczegółowy regulamin określający zasady reklamacji i odwołań dostępny jest w siedzibie organizatora.

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej