Może to niezbyt popularna teza, jednak uważamy, że jesień to piękna pora roku… Ciepłe dni z ostatnimi, intensywnymi promieniami słońca pojawiają się sporadycznie i coraz rzadziej, więc cieszą bardziej niż każdy lipcowy upał. Kolory wokół eksplodują nabierając nieprawdopodobnej intensywności i mnogości odcieni najpiękniejszych ciepłych barw – żółci, złota, czerwieni… I właśnie ta feeria barw sprawia, że nie mamy wątpliwości: jesień to najbardzej stylowa pora roku 😉
A ponieważ chcemy, aby nasi Pacjenci dołączyli do naszej głębokiej sympatii do jesieni – postanowiliśmy wraz z Neauvia Organic zaprosić Państwa do konkursu, w którym możecie wygrać upominki od Kliniki Miracki i Neauvia Organic.
Jakie upominki przygotowaliśmy? 
1 miejsce:
– innowacyjny preparat Neauvia Organic: Vitamin C Serum 30ml
– bezpłatna konsultacja lekarska w Klinice Miracki
2, 3, 4 miejsce:
–  bon zakupowy Home&You o wartości 100 zł
– bezpłatna konsultacja lekarska w Klinice Miracki
Jakie są zasady konkursu?
Aby wygrać jedną z nagród w konkursie organizowanym przez Klinikę Miracki i Neauvia Organic wystarczy:
wykonać fotografię zawierającą kompozycję na temat „Inspiracje: kolory stylu”  i opublikować ją na fan page Klinika Miracki (w wiadomości, pod postem konkursowym, lub w samodzielnym poście na stronie)
– krótko opisać swoją inspirację
Warunki:
1. Zdjęcie musi zawierać przynajmniej jeden z elementów kolorystycznych, jako istotny, zauważalny akcent: złoty lub czerwony.
2. Zdjęcie może dotyczyć dowolnej tematyki, jego powiązanie z medycyną estetyczną NIE MA wpływu na wybór zwycięskiej pracy.
Czas trwania konkursu
Zgłaszanie prac jest możliwe od 27.10.2016r. do 10.11.2016r.
Wybór zwycięzców i ocena zgłoszonych prac odbędzie się do 11.11.2016, a ogłoszenie wyników odbędzie się 12.11.2016r na stronie www oraz fan page Klinika Miracki
Zgłoszone prace ocenia jury konkursowe w trzyosobowym składzie rekrutowanym z pracowników organizatora konkursu. Szczegółowy regulamin określający zasady reklamacji i odwołań dostępny jest w siedzibie organizatora.