Menu

Konsultacja ginekologiczna

Konsultacja ginekologiczna to pierwszy krok do rozwiązania problemów natury intymnej, wyeliminowania źródeł kompleksów oraz zyskania większej satysfakcji podczas zbliżeń. Ginekologia estetyczna ma na celu korekcję wyglądu i funkcjonowania kobiecych narządów płciowych, co ma bezpośredni wpływ na podniesienie komfortu życia Pacjentki. Pośród zabiegów ginekologicznych wykonywanych w Klinice Miracki znajduje się m.in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacje miejsc intymnych czy leczenie dolegliwości występujących po menopauzie. Ginekologia plastyczna eliminuje asymetrie czy deformacje, które przeszkadzają Pacjentkom w prowadzeniu satysfakcjonującego życia seksualnego. Proponujemy także zabiegi zwiększające doznania, np. powiększenie punktu G. Mając na uwadze zdrowie naszych Pacjentek wykonujemy również badania cytologiczne oraz wymaz w kierunku HPV. Choć konsultacja wstępna u specjalisty ginekologii estetycznej może budzić skrępowanie przed wizytą, z pewnością minie ono po pierwszym kontakcie z naszym doświadczonym lekarzem. Jeśli w trakcie pierwszej wizyty Pacjentka zdecyduje się na zabieg, konsultacja jest bezpłatna.

Częste pytania

Ginekologia plastyczna to dziedzina zajmująca się kobiecymi problemami sfery intymnej: od rewitalizacji i rekonstrukcji narządów, po leczenie nietrzymania moczu.

 

Pod wpływem kilku ciąż lub wagi porodowej dziecka powyżej 4 kg mięśnie dna miednicy mogą być rozluźnione, co prowadzi do popuszczania moczu.

W Klinice Miracki leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu poprzez zabieg laserem.

 

Wyróżnia się trzy stopnie wysiłkowego nietrzymania moczu uzależnione od czynności, które powodują wyciek. W pierwszym stopniu nietrzymanie moczu wywołuje kaszel, kichanie i duży wysiłek, w drugim stopniu wchodzenie po schodach i sprzątanie, w trzecim zaś chodzenie, stanie a nawet leżenie.

 

Zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu polega na laserowej stymulacji tkanek, w głębi których namnażają się włókna kolagenowe oraz mięśnie podlegają obkurczaniu. Procedura wzmacnia powięź wewnątrzmiedniczą, ściany pochwy oraz ujście cewki moczowej, co przywraca jej prawidłowe działanie.

 

Cena jednego zabiegu obkurczania pochwy to 1400 zł.

 

Wypełnianie warg sromowych daje efekt poprawy ich kształtu, objętości i jędrności oraz likwidacja ewentualnej asymetrii okolic intymnych.

Rewitalizacja warg sromowych kosztuje od 500 zł.

 

Punkt G to najwrażliwszy obszar spośród kobiecych stref erogennych. Znajduje się on na przedniej ścianie pochwy, ok. 2-3 cm od jej wejścia. Jego struktura jest delikatnie chropowata.

 

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym skutkuje zwiększeniem doznań seksualnych i czerpanie ze stosunków większej satysfakcji.

Okolice odbytu mogą być ciemniejsze niż inne obszary skóry, co dla niektórych osób może wydawać się mało estetyczne.

 

Cena wybielania odbytu to 1400 zł.

 

Wybielanie okolic intymnych polega na nakierowaniu na nie wiązki laserowej, która nie tylko wybiela, ale także ujędrnia skórę, co daje efekt odmłodzenia.

Usuwanie blizn po cesarskim cięciu dostępne jest w cenie 500 zł.

Cena cytologii to 200 zł.

Cytologia to badanie profilaktyczne raka szyjki macicy oraz stwierdzające zarażenie wirusem HPV. Cytologia ma za zadanie ocenić także stan nabłonka pochwy czy kontrolować leczenie nadżerki tarczy szyjki macicy.

Pierwsze badanie cytologiczne powinno się wykonać do 3 lat od rozpoczęcia współżycia lub do 25 roku życia.

Zaleca się, aby wykonywać cytologię między drugim dniem od ustania krwawienia, a dwudziestym dniem cyklu.

Cytologia to bezbolesne i błyskawiczne badanie, które może uratować życie. Po wygodnym ułożeniu się w fotelu ginekologicznym lekarz pobiera wydzielinę składającą się z komórek błony śluzowej szyjki macicy za pomocą szczoteczki o elastycznych włóknach.

Grupy cytologiczne oznaczają stan szyjki macicy i ewentualne pojawienie się zmian nowotworowych, gdzie grupa I nie wzbudza zastrzeżeń, a V sugeruje nowotwór.

Usunięcie blizny po cesarskim cięciu to koszt 500 zł.

Nieprawidłowo gojąca się rana po nacięciu krocza przy porodzie często skutkuje nieestetyczną blizną. Do jej redukcji stosujemy laser, który pobudza włókna kolagenowe powodujące przebudowę skóry. W efekcie blizna zostaje spłycona i rozjaśniona.

Objawami polipów w pochwie mogą być krwawienia między miesiączkami, bóle podbrzusza, długie i obfite menstruacje, infekcje, upławy czy zwiększona ilość śluzu.

Zabieg usunięcia polipów pochwy to 500 zł.

 

Cena plastyki waginy to 5400 zł.

Plastykę pochwy można przeprowadzić po upływie 3 miesięcy od porodu, jeśli Pacjentka nie karmi.   

Cena labioplastyki wynosi 5400 w przypadku warg sromowych większych lub mniejszych oraz 6600 zł, jeśli zabieg obejmuje te dwa obszary.

Opinie nt. labioplastyki są bardzo dobre, ponieważ za sprawą zabiegu Pacjentki zyskują komfort i unikają powstawania bolesnych otarć. Labioplastyka ma także pozytywny wpływ na życie intymne.

Cena usunięcia błony dziewiczej to 2200 zł.

Cena odtworzenia błony dziewiczej to 5400 zł.

Konsultacja ginekologiczna – cennik

KonsultacjaCena