Menu
smart graft

Konsultacja dotycząca przeszczepu włosów

Problem nadmiernego wypadania włosów dotyka ok. 40% Polek i Polaków. Łysienie pojawia się w różnych miejscach: od czoła, na czubku głowy, a nawet na brodzie. Warto znaleźć genezę wypadania włosów, ponieważ może ono stanowić symptom chorobowy lub być skutkiem osłabienia organizmu czy nieprawidłowej pielęgnacji. Szczegółowe badanie na konsultacji lekarskiej pomoże wyłonić problem oraz zakwalifikować Pacjenta do przeszczepu. Posiadamy długie doświadczenie w zabiegach tego typu, a nasi Pacjenci niezmiennie są zadowoleni z efektów przeszczepu włosów. W Klinice Miracki posiadamy najwyższej klasy sprzęt do przeszczepu włosów Smart Graft, który pozwala na bezpieczny i skuteczny zabieg niewywołujący bólu i niewymagający długiego okresu rekonwalescencji. 

Częste pytania

Obecnie cena przeszczepu jednego grafta to 10 zł. Warto zapoznać się z aktualnym cennikiem.

Pierwsze efekty przeszczepu włosach widoczne są po 3-4 miesiącach, jednak finalny efekt pojawia się po upływie roku lub półtora. 

 

Metoda przeszczepu włosów Smart Graft polega na pobraniu mieszków włosowych za pomocą specjalnej głowicy, a następnie ich implantacji. Dzięki systemowi pojemników zapewniających mieszkom idealne warunki przechowywania, osiągają one przeżywalność na rekordowym poziomie 98%. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

W Klinice Miracki posiadamy szeroką paletę zabiegów wzmacniających i odżywiających włosy.  Polecamy karboksyterapię odżywiającą skórę głowy, innowacyjną mezoterapię peptydową dr Cyj oraz procedurę wykorzystującą PRP, które pobudza krążenie i regeneruje mieszki włosowe.

Opinie o przeszczepie włosów Smart Graft są bardzo dobre. Pacjenci doceniają naturalność i trwałość efektów, a także krótką rekonwalescencję.

Przeszczep włosów stosujemy na owłosioną skórę głowy, brwi, brodę, a nawet klatkę piersiową.

Rezultat jest naturalny i trwały. 

Przeszczep włosów trwa od 4 do 6 godzin.

Przeszczep włosów to zabieg dla kobiet i mężczyzn.

Skóra po przeszczepie włosów wymaga antyseptyki i szczególnej delikatności. Należy chronić ją przed tarciem i uszkodzeniem oraz nawilżać strefę biorczą solą fizjologiczną. Przez 3 tygodnie po zabiegu należy zrezygnować z wysiłku fizycznego oraz unikać przegrzania skóry. Z ekspozycją na słońce należy poczekać 3 miesiące.

Przeszczep włosów Smart Graft nie jest operacją, dlatego okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy. Skóra wraca do stanu wyjściowego ok. 3 miesięcy. 

Zabieg jest jednorazowy, jednak można powtarzać go na innych obszarach.

Włosy pobierane są z potylicznej lub bocznej owłosionej części głowy. 

Tak, walkę z łysieniem można podjąć już w młodym wieku.

 

Koszt przeszczepu włosów na brodzie i brwiach to min. 5000 zł.

Oczywiście, najnowsza technologia Smart Graft umożliwia przeszczep za pomocą specjalnych głowic pobierających grafty, nie zaś skalpela, dlatego też zabieg nie pozostawia blizn.

Przywrócenie owłosienia na obszarach pokrytych bliznami jest możliwe przy przeszczepie Smart Graft.

Szczegóły na temat sprzedaży ratalnej dostępne są pod linkiem. 

 

Konsultacja przeszczep włosów - cennik

KonsultacjaCena
  

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl