NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 500 zł i wykorzystaj go w ciągu 12 miesięcy

Laserowe odmładzanie brzucha, poprzez odchudzanie, gdzie i kiedy zrobić, aby było bezpiecznie

Pozbycie się tkanki tłuszczowej na brzuchu to nie lada wyzwanie. Zdarza się, że ćwiczenia i ścisła dieta przynoszą marne rezultaty, co więcej – na jakiekolwiek efekty trzeba bardzo długo czekać. Dlatego wiele z nas poddaje się już na starcie i godzi z oponką na brzuchu. Tłuszcz na brzuchu z biegiem czasu staje się przyczyną wielu kompleksów, a także problemów zdrowotnych.Warto wypróbować zabiegi medycyny estetycznej, aby szybko zyskać zgrabny i smukły wygląd. Wśród mało inwazyjnych procedur dominuje laserowe odmładzanie brzucha.

Na czym ono polega i czy faktycznie pomaga w eliminacji tkanki tłuszczowej na brzuchu?

Czym jest laserowe odmładzanie brzucha?

Laserowe odmładzanie brzucha w medycynie estetycznej znane jest pod kilkoma nazwami. Spotkać można się z takimi określeniami jak liposukcja laserowa, lifting brzucha laserem czy lipoliza laserowa. Każda z tych nazw oznacza nowoczesną, nieinwazyjną i bezpieczną metodę redukcji tkanki tłuszczowej. Lifting brzucha z wykorzystaniem lasera jest alternatywą dla tradycyjnej liposukcji, przy czym jest mniej inwazyjny, bezpieczniejszy, skuteczniejszy, a także nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji.

Lipoliza laserowa przeprowadzona może być na różne sposoby. Chcąc skorzystać z najnowocześniejszej metody, warto bliżej przyjrzeć się zabiegowi SculpSure. Pozwala on na redukcję tłuszczu z brzucha (i nie tylko) już w 25 minut!

SculpScure – zabieg na płaski brzuch

SculpScure to jeden z zabiegów laseroterapii. W jego trakcie wykorzystuje się urządzenia lasera diodowego o długości fali 1060 nm, która charakteryzuje się skutecznym zwalczaniem tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu dochodzi do rozbijania komórek tłuszczowych, które następnie są naturalnie usuwane z organizmu, a także do pobudzenia wewnętrznych komórek skóry do zwiększenia produkcji kolagenu, przez co jest ona bardziej elastyczna i sprężysta.

Laserowe odmładzanie brzucha SculpSure jest niezwykle szybkie, a jego pierwsze efekty widać już po 25 minutach. Całkowicie nieinwazyjny nie pozostawia na ciele śladów i nie wymaga specjalnych przygotowań do przeprowadzenia procedury i późniejszej rekonwalescencji. Po zabiegu występują też minimalne objawy niepożądane. Opuchlizna czy miejscowe zaczerwienienie znika samoistnie po kilku dniach od zabiegu i nie wywołuje bólu.

Wskazania i przeciwwskazania do lipolizy laserowej brzucha

Lipoliza laserowa brzucha SculpSure jest zabiegiem, który może być przeprowadzony u większości osób. Znaczenia nie ma tu wiek czy typ skóry. Na zabieg mogą wybrać się zarówno Pacjenci, którzy oczekują wyraźnych efektów odchudzających, jak i ci pragnący jedynie ujędrnić i wysmuklić okolice brzucha i talii. Na laserowe odmładzanie brzucha warto się wybrać, jeśli chcesz:

 • Pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu,
 • Wyszczuplić brzuch, boczki, kolana, ramiona, uda czy pośladki,
 • Wymodelować i wysmuklić sylwetki,
 • Nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości.

Zanim lifting brzucha zostanie przeprowadzony, kosmetolog prowadzący zabieg musi jednak wykluczyć przeciwwskazania. Dzięki temu zabieg będzie w 100% bezpieczny i nie wywoła niepożądanych działań. Zabiegu laserowego wyszczuplania brzucha nie można przeprowadzić w przypadku stwierdzenia:

 • Przerwania ciągłości naskórka w miejscu zabiegu,
 • Aktywnych infekcji,
 • Chorób nowotworowych,
 • Przyjmowania ziół i leków światłouczulających,
 • Nadmiernej, świeżej opalenizny,
 • Ciąży i okresu laktacji.

Efekty laserowego wyszczuplania brzucha

Laserowe wyszczuplanie brzucha to metoda, która daje fantastyczne efekty, którymi można cieszyć się od razu po pierwszym zabiegu. Trzeba jednak zaznaczyć, że zanim osiągnie się ostateczne rezultaty, może minąć od 14 do 45 dni. Wtedy to następuje widoczne wyszczuplenie brzucha, utrata nieestetycznej oponki, pojawienie się zgrabnej talii. Po laserowym liftingu brzucha lepiej prezentuje się również skóra na nim – jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, gładka.  

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki