Menu

Lifting bez skalpela. Spektakularny efekt po jednym zabiegu

Czy wiesz, że istnieje lifting bez skalpela, a jego efektem jest jędrna, napięta skóra bez zmarszczek? Nowoczesny, bezinwazyjny lifting wysokoenergetyczną falą ultradźwiękową HIFU to rewolucja w usuwaniu zmarszczek, ujędrnianiu skóry i odmładzaniu. Na jakie partie twarzy i ciała można go stosować ? Na każde, ponieważ nowoczesne urządzenia, pracujące w technologii HIFU są dostosowane do bezpiecznego liftingowania zarówno bardzo delikatnej skóry wokół oczu, jak i skóry na udach czy brzuchu. Sprawdź jakie są możliwości liftingu bez skalpela i w czym ten zabieg może Ci pomóc.

HIFU – rewolucja w odmładzaniu

HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound to wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa. Jej innowacyjne działanie dociera do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej SMAS. To oznacza jeszcze lepsze rezultaty zabiegowe. Zalety tego zabiegu są wielorakie. To między innymi ogromna skuteczność, spektakularny efekt już po jednym zabiegu, długotrwałe efekty (nawet do kilku lat), komfort Pacjenta i niemal bezbolesna procedura.

W Klinice Miracki korzystamy z dwóch urządzeń, które pracują w technologii HIFU. To SonoQueen i Ultraformer III. Oba urządzenia doskonale spełniają oczekiwania Pacjentek, zarówno w liftingowaniu skóry twarzy jak i ciała.

Naszą misją jest zapewnienie dostępu do najbardziej nowoczesnych zabiegów o najwyższej skuteczności. Wybieramy te procedury, które są skuteczne, bezpieczne i jak najbardziej komfortowe dla Pacjentów.” – mówi doktor Krzysztof Miracki, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i współzałożyciel Kliniki Miracki.

Lifting HIFU dla młodszego spojrzenia

Bezinwazyjny lifting jest niezwykle skuteczny i bezpieczny, dlatego można go wykonywać nawet w tak delikatnych miejscach jak okolice oczu. Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń SonoQueen i Ultraformer III redukują zmarszczki, w tym tak zwane kurze łapki. Doskonale podnoszą również powieki, przez delikatne obkurczanie skóry. Dzięki wymiennym głowicom, które są odpowiednio dopasowane do różnych obszarów zabiegowych, można bezpiecznie wykonywać lifting na różne partie twarzy i ciała. Lekarz specjalista dobiera głowicę, która emituje fale ultradźwiękowe na odpowiednio dobraną głębokość. To pozwala na skuteczne obkurczanie skóry i redukcję zmarszczek w tak delikatnych miejscach jak okolice oczu.

Lifting HIFU dla wymodelowania podbródka i liftingu szyi

Lifting z wykorzystaniem wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej jest doskonałym zabiegiem dla osób, które chcą poprawić owal twarzy, wygląd szyi i pozbyć się podwójnego podbródka. Kondycja tej okolicy twarzy ma bardzo duży wpływ na nasz wygląd. Wiotka skóra, która zaburza młodzieńczy wygląd okolic żuchwy, może postarzać. Podwójny podbródek robi wrażenie otyłości, nawet u osób szczupłych. Natomiast zwisająca i pomarszczona skóra na szyi, dodaje lat, nawet jeśli skóra twarzy jest w dobrej kondycji. Dlatego dla efektu odmłodzenia polecamy wykonanie bezinwazyjnego liftingu HIFU. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom zabiegowym procedura jest skuteczna i niemal bezbolesna. Dla osiągnięcia spektakularnego efektu wystarczy jeden zabieg.

Lifting HIFU na smukłe ramiona i plecy

Zwisająca skóra na plecach i ramionach może być problemem nawet u szczupłych osób. To miejsca, które trudno wyćwiczyć, a nawet intensywne treningi nie zawsze pomagają w ujędrnieniu skóry w tych obszarach. Lifting bez skalpela HIFU radzi sobie z wiotką skórą na ramionach i plecach. Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa doprowadza do termicznej przebudowy skóry. Po wykonaniu zabiegu uruchamia się naturalny proces produkcji kolagenu. To naturalne, młodzieńcze zjawisko w skórze, które z wiekiem traci na sile. SonoQueen i Ultraformer III pobudzają kolagenogenezę, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Pełen proces odbudowy trwa około dwóch miesięcy – po takim okresie rezultat zabiegowy jest najbardziej spektakularny.

Lifting HIFU na obkurczenie skóry brzucha

Zwisająca skóra na brzuchu to powód, dla którego unikasz wychodzenia na plażę lub noszenie krótkich bluzek? Nowoczesny lifting ultradźwiękowy rozwiąże problem wiotkiej, zwisającej skóry na brzuchu. Jej nadmiar może być efektem restrykcyjnej diety i szybkiej utraty masy ciała, przebytej ciąży lub też wynikać z wielu innych czynników. Wtedy nie zawsze pomagają ćwiczenia – tu potrzebne jest obkurczenie skóry. Lifting HIFU redukuje zwisającą skórę, dzięki temu modeluje sylwetkę i dba o młodzieńczy wygląd Twojego ciała. Dzięki specjalnym, wymiennym głowicom, lekarz może dopasować odpowiedni parametry zabiegowe, które skutecznie poradzą sobie z problemem. Taki bezinwazyjny lifting można również zastosować na skórę bioder czy ud. Najważniejsze jest to, że wkrótce po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Starsze metody zabiegowe o działaniu liftingującym, wiązały się z użyciem skalpela – co oznaczało ból, blizny i długi okres rekonwalescencji. Dzięki HIFU – lifting jest skuteczny, a Ty możesz niemal od razu wrócić do codziennych czynności, swoich zadań i planów.

Lifting HIFU na szczupłe kolana

Problematyczna strefa – kolana. Jak pozbyć się skóry, która zwisa nad kolanami? Ćwiczenia często nie pomagają – ponieważ obwisła skóra nad kolanami, nie zawsze jest efektem zaniedbania. Taki problem może występować u osób szczupłych i wysportowanych. Czasem ten problem po prostu pojawia się z wiekiem. Bezinwazyjny lifting HIFU jest doskonałym rozwiązaniem na problem zwisającej skóry. Jest idealny również do obkurczania skóry na udach i łydkach. Z HIFU zadbasz o piękne nogi i doskonałe samopoczucie – bo przecież chodzi o to, by nasi Pacjenci czuli się swobodnie, komfortowo i pięknie.

Dowiedz się więcej o zabiegach:

SonoQueen

Ultraformer III