Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii
cennik
Encyklopedia
Konkursy
Media o nas
ss-polecaja-nas
zl-ceo
zl-koordynatorzy
zl-kosmetolodzy
zl-lekarze
zl-pielegniarki
zl-recepcja
zl-zespol
zz-anti-aging
zz-chirurgia
zz-chirurgia-plastyczna
zz-depilacja-laserowa
zz-drenaz-limfatyczny
zz-epilacjalaserowa
zz-ginekologia-estetyczna
zz-hifu
zz-kosmeceutyki
zz-kosmetologia-high-tech
zz-laryngologia
zz-laseroterapia
zz-leczenie-grzybicy-paznokci
zz-leczenie-rozstepow
zz-leczenie-tradziku
zz-leczenie-zmian-naczyniowych
zz-likwidacja-przebarwien
zz-makijaz-permanentny
zz-medycyna-estetyczna
zz-mezoterapia-iglowa
zz-modelowanie
zz-nici-liftingujące
zz-oczyszczanie-skory
zz-odmladzanie-laserowe
zz-odmladzanie-skory
zz-odmladzanie-twarzy
zz-popularne-laserowe
zz-popularne-medycyna-estetyczna
zz-popularne-zabiegi
zz-powiekszanie-ust
zz-promocja
zz-przeszczep-włosów
zz-redukcja-blizn-i-rozstepow
zz-redukcja-blizn-i-rozstepow
zz-regeneracja-paznokci
zz-usuwanie-blizn
zz-usuwanie-przebarwien
zz-usuwanie-tatuazu-makijazu
zz-usuwanie-zmian-skornych
zz-wspierajace-modelowanie-sylwetki
zz-znieczulenie

Liposukcja laserowa Lipolife 3G z transferem tłuszczu – sposób na kilka korzyści podczas jednego zabiegu!

Liposukcja, potocznie określana jako odsysanie tłuszczu, to nic innego jak mechaniczne usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą ssaka. Nowym wymiarem zabiegów redukujących tłuszcz jest natomiast liposukcja laserowa Lipolife 3G, która w odróżnieniu od klasycznej metody jest mniej inwazyjna. Zabieg często łączy się transferem tłuszczu w wybraną partię ciała, np. do powiększania biustu czy wypełniania zmarszczek. Zobacz, na czym dokładnie polega liposukcja laserowa!  

Na czym polega liposukcja laserowa Lipolife 3G?

Liposukcja laserowa to zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, bez konieczności narkozy. W miejsce z nadmiarem tkanki tłuszczowej wprowadzany jest środek znieczulający. Kolejno, przez niewielkie nacięcie wykonane w niewidocznym miejscu wprowadzana jest głowica lasera diodowego. 

Pod wpływem energii lasera dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje upłynniona, a czyste komórki tłuszczu oddzielone i gotowe do ponownego użycia. 

W przypadku partii ciała z niewielką ilością tkanki tłuszczowej, jak np. kolana czy podbródek, komórki tłuszczu po liposukcji zostają usunięte przez naturalne procesy metaboliczne. Natomiast liposukcja laserowa brzucha, ud czy pośladków zwykle wiąże się jednoczesnym odsysaniem tkanki tłuszczowej. 

Komórki tłuszczowe uwolnione pod wpływem lasera diodowego są kolejno odprowadzane do sterylnego pojemnika. Jeśli jednocześnie zależy nam na wypełnieniu tkanek w innej partii ciała, możemy zdecydować się na lipotransfer podczas jednego zabiegu.

Liposukcja laserowa Lipolife 3G – efekty 

Efekty po liposukcji laserowej Lipolife 3G zauważalne są bezpośrednio po zabiegu. Jednak w zależności od intensywności procedury, skóra przez kilka dni może być zaczerwieniona i opuchnięta. Gdy dolegliwości miną samoistnie, zauważa się wyraźne efekty w postaci wyszczuplenia partii poddanej zabiegowi. 

Redukcja tkanki tłuszczowej widoczna kilkanaście dni po zabiegu nie jest jednak ostateczna. Podczas liposukcji laserowej zaledwie część tłuszczu zostaje odessana. Natomiast pozostałe komórki uszkodzone podczas zabiegu wchłaniają się stopniowo przez kolejne 2-3 miesiące. Oznacza to, że efekt wyszczuplający pogłębia się jeszcze długo po zabiegu.  

Warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od klasycznej liposukcji, metoda Lipolife 3G ma na celu nie tylko redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Energia lasera rozgrzewa tkanki, co nie tylko doprowadza tłuszcz do stanu półpłynnego, ale także obkurcza włókna kolagenowe. Tkanki mogą być rozgrzane nawet do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, jednak zabieg Lipolife 3G jest bardzo bezpieczny. Kontrolę nad temperaturą tkanek ułatwia czujnik LipoSense. 

Podczas liposukcji laserowej Lipolife 3G światło lasera diodowego inicjuje procesy takie jak produkcja nowych komórek kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu skóra w okresie ok. 3 miesięcy po zabiegu staje się stopniowo gęstsza. Przyspieszenie metabolizmu usprawnia natomiast eliminację miejscowej tkanki tłuszczowej, a także wspomaga dotlenienie i odżywienie skóry. 

Jakie są wskazania do liposukcji laserowej?

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji laserowej to doskonała metoda wspierająca odchudzanie. Warto jednak zaznaczyć, że zabieg Lipolife 3G nie służy do wyszczuplania całego ciała. Nie jest możliwe usunięcie dużej ilości tłuszczu u osób bardzo otyłych.  

Liposukcja laserowa Lipolift 3G, wykonywana w Klinice Miracki w Warszawie, pozwala na redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Za pomocą zabiegu możemy np. wyszczuplić i ujędrnić brzuch, uda lub pośladki. Z powodzeniem możemy także zredukować podwójny podbródek i tzw. chomiki. Zabieg sprawdza się do usuwania fałdów tłuszczowych na plecach i kolanach czy do poprawy owalu i napięcia twarzy. 

Sprawdź zabiegi modelujące i wyszczuplające sylwetkę na naszej stronie i dowiedz się wszystkiego na temat nowatorskich metod pozwalających na szybką redukcję tkanki tłuszczowej! 

liposukcja, lipotransfer, modelowanie ciała

Porady i recepcja

pn – pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki