Menu

Modelowanie ciała – zacznij przed wiosną

Lada moment nadejdą pierwsze ciepłe miesiące. A wspomnienia po szaleństwach tłustego czwartku, karnawałowych imprez i świątecznych, nie zawsze dietetycznych, ucztach już zdążyły przeobrazić się w trudne do ukrycia fałdki, boczki i nadmiary centymetrów… Co zatem zrobić, żeby pierwsza wiosenna sukienka nie zdemaskowała naszych zimowych grzeszków?

W Klinice Miracki ruszamy z akcją przedwiosennego modelowania sylwetki. Korzystając z naszych terapii i najnowocześniejszych urządzeń do modelowania i wyszczuplania ciała możecie bardzo szybko powrócić do idealnej formy – a nawet więcej – pozbyć się niechcianego tłuszczu z miejsc, z których dotychczas, niezależnie od stosowanych diet i treningów, nie chciał on zniknąć.

Ponieważ doskonale wiemy, że preferencje naszych Pacjentów są różnorodne – nie każdy chce korzystać z metod inwazyjnych, nie każdy jest gotów się na zabiegi liposukcji przygotowaliśmy pakiety i terapie wykorzystujące wszystkie dostępne na rynku technologie.

Jest zatem zarówno coś dla tych z Was, którzy dojrzeli do radykalnych ruchów i chcą pozbyć się zbędnego tłuszczu natychmiast, w ciągu jednego zabiegu. jak i dla tych, którzy stawiają na delikatne, naturalne modelowanie ciała bez konieczności wykonywania inwazyjnego zabiegu.

Ci pierwsi bez wątpienia powinni skorzystać z liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo – podczas jednego zabiegu zbędny tłuszcz zostanie odessany, przy jednoczesnej minimalnej inwazyjności. Ta nowatorska technologia modelowania sylwetki nie wymaga skalpela, a jedynie wprowadzenia pod skórę Pacjenta cieniutkiej kaniuli, dzięki czemu po zabiegu na ciele pozostają tylko malutkie ślady w miejscach, gdzie wprowadzono kaniulę. Bez blizn i śladów po cięciu skalpela. Oczywiście po zabiegu należy zaakceptować konieczność noszenia ubranka uciskowego przez kilka tygodni – jednak efekty są spektakularne. Pamiętajcie też o naszej wyjątkowej promocji: przy zakupie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo na duży obszar – drugi, mniejszy możecie kupić za połowę ceny!

Doktor Krzysztof Miracki w sali operacyjnej kliniki. Urządzenia Vaser Lipo i Triplex - najszybsze, mało inwazyjne metody liposukcji
Doktor Krzysztof Miracki w sali operacyjnej kliniki. Urządzenia Vaser Lipo i Triplex – najszybsze, mało inwazyjne metody liposukcji

Doskonałym uzupełnieniem terapii Vaser Lipo jest zabieg Triplex Smart Lipo – który nie tylko zwiększa efekty liposukcji, ale też dzięki rewolucyjnej technologii laserowej pozwala uniknąć efektu „wiszącej skóry” charakterystycznego dla zabiegów odsysania tłuszczu tradycyjnymi metodami. Technologia Triplex Smart Lipo pozwala bowiem na natychmiastowe obkurczanie skóry w trakcie zabiegu i jej stymulację do intensywnego odbudowywania włókien kolagenowych – dzięki temu skóra staje się jędrna, gładka i błyskawicznie ukrywa te obszary, z których usunięto tkankę tłuszczową.

Jednak zarówno zabiegi Triplex jak i wyszczuplanie Vaser Lipo wiążą się z kilkugodzinnym zabiegiem – co zatem proponujemy tym z Państwa, którzy nie mogą pozwolić sobie na tak czasochłonny zabieg?

Od lutego w Klinice Miracki zagościł nowy bohater wśród zabiegów wyszczuplania i modelowania sylwetki. Laser Sculpsure, zarówno w opinii lekarzy jak i pierwszych Pacjentów jest zdecydowanym kandydatem na najlepszy zabieg wyszczuplający 2017 roku. Póki co dostępny jest tylko w kilku, najlepszych klinikach medycyny estetycznej w Polsce, w tym oczywiście u nas! Sculpsure to całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna technologia wyszczuplania laserowego. Co więcej – to najszybszy zabieg modelujący! W zaledwie 25 minut jest w stanie usunąć aż 25% tłuszczu z obszaru poddanego terapii! W tym miesiącu w Klinice Miracki wprowadziliśmy również wyjątkowe, premierowe ceny na zabieg Sculpsure – drugi obszar zabiegowy możecie Państwo wykupić za jedyne 3000 zł a dodatkowo otrzymacie trzy zabiegi endermologii gratis!

Efekty wyszczuplania ciała laserem Sculpsure
efekty wyszczuplania laserem Sculpsure

Wielu Pacjentów obawia się zabiegów laserowych. I choć nasi lekarze i eksperci przyjemnością rozwieją Państwa obawy – dopóki nie chcecie skorzystać z technik laserowych proponujemy również dla Was skuteczne rozwiązania modelowania sylwetki.
Jednym z nich jest oczywiście evergreen medycyny estetycznej, czyli Endermologie LPG! Endermologia jest jedną z najstarszych metod konturowania sylwetki i modelowania ciała znanych medycynie estetycznej. I ze względu na swoją skuteczność w walce z cellulitem, zbędnym tłuszczem i wiotkością skóry wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Gwarancją efektów endermologii jest korzystanie tylko z oryginalnej technologii Endermologie LPG, którą dysponujemy w Klinice Miracki. Ten zabieg najlepsze rezultaty przynosi, kiedy jest wykonywany w serii i wspierany obfitym nawadnianiem organizmu oraz choćby minimalną aktywnością fizyczną. Wtedy masaż próżniowy, który wykorzystuje urządzenie edermolab przynosi wyśmienite rezultaty. Całkowicie nieinwazyjnie, w trakcie przyjemnych dla Pacjenta, naturalnych i bezpiecznych zabiegów. A już niedługo (nie możemy na razie uchylić rąbka tej tajemnicy) szykujemy dla Was ogromną niespodziankę związaną z technologią Endermologie LPG! Bądźcie uważni i czekajcie na hasło #fightfornaturalbeauty….

Zabieg Endermologie LPG - perfekcyjne modelowanie sylwetki
Zabieg Endermologie LPG – perfekcyjne modelowanie sylwetki

Technologia Endermologie LPG da Wam spektakularne rezultaty w postaci wymodelowanego ciała i szczupłej sylwetki pod warunkiem, że nie poprzestaniecie na jednym lub dwóch zabiegach. A zatem – wymaga regularności. Oczywiście wszyscy wiemy, że w dzisiejszej rzeczywistości, gdzie czas bywa największym wrogiem o podobną regularność jest wielu z nas trudno.

Czy zatem dysponujemy technologią, która w wyszczuplaniu ciała i usuwania tłus