epilacja laserowa Warszawa - efekty

Jesień, to czas, w którym warto pomyśleć o kolejnych wakacjach i bez stresu wykonać skuteczną epilację laserową, aby móc cieszyć się idealnie gładką skórą.  Epilacja laserowa polega na trwałym uszkodzeniu struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Trzeba pamiętać jednak o tym, że pod wpływem promieniowania laserowego mogą ulec zniszczeniu tylko włosy będące w fazie anagenu. Ze względu na różny czas trwania anagenu dla przeprowadzenia skutecznej epilacji konieczne jest więc przeprowadzenie terapii złożonej z kilku, regularnie i w odpowiednich odstępach wykonanych zabiegów. Tylko takie powtarzalne działanie umożliwia “wychwycenie” odpowiedniego czasu, w którym włosy przeznaczone do usunięcia znajdują się w fazie anagenu. W naszych klinikach mamy do zaoferowania aż pięć laserów do epilacji laserowej pracujących w trzech różnych, najbardziej skutecznych i najbezpieczniejszych technologiach na świecie. Poznajcie lasery Thunder MT, Vectus oraz Motus!

Najnowszy na świecie laser do usuwania owłosienia – Thunder MT

W naszej klinice znajdziecie Państwo najskuteczniejsze i najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane przy zabiegach medycyny estetycznej. W związku z tym wśród naszych laserów nie mogło zabraknąć urządzenia Thunder MT – najnowszego technologicznie lasera do epilacji. Jego światowa i jednocześnie polska premiera miała miejsce w lipcu 2018 r. w naszej klinice. Jest więc to najnowsze na świecie urządzenie do epilacji laserowej i jednocześnie jedyne takie w Polsce. Czym różni się laser Thunder MT od laserów Vectus i Motus? Można powiedzieć, że łączy on w sobie wszystkie zalety pozostałych dwóch urządzeń. Thunder MT to zatem najmocniejszy, najskuteczniejszy, najszybszy laser do epilacji, który jednocześnie zapewnia największe bezpieczeństwo zabiegu epilacji laserowej. Jego niezwykła skuteczność wynika z możliwości generowania i aplikacji dwóch najlepszych fal świetlnych stosowanych do epilacji tj. fali aleksandrytowej i neodymowo-yagowej. Zapas mocy pozwala na zastsowanie najszybszego na rynku skanera powierzchni zabiegowej zapewniajacego kilkukrotnr skrocenie czasu zabiegu. Teraz np. epilacja całych pleców trwa do 15 min. Laser ten posiada również najlepszy na rynku system chłodzenia marki Zimmer. To system chłodzenia zimnym powietrzem, dzięki któremu nie ma konieczności stosowania żelu ze względu na brak kontaktu głowicy lasera ze skórą. Thunder MT to absolutna nowość, uważana przez profesjonalistów za przełom i niedoścignionego lidera w kategorii epilacji.

Bezbolesny laser do usuwania owłosienia – Motus

Pacjentów, obawiających się uciążliwych dolegliwości bólowych podczas zabiegu depilacji laserowej, zachęcamy do skorzystania z pierwszego, całkowicie bezbolesnego, lasera Motus AX firmy Deka. Jest to możliwe, dzięki trybowi  “in motion” (w ruchu) pracy lasera, który opiera się na płynnych ruchach głowicy po skórze oraz zastosowanej w laserze szafirowej płytce (chłodzonej do 15 stopni Celsjusza), która skutecznie minimalizuje wszelkie nieprzyjemne doznania podczas zabiegu. To jednak nie wszystko, co jest nam w stanie zaoferować innowacyjny laser Motus. W przeciwieństwie do starszych systemów laserowych, które umożliwiały przeprowadzenie zabiegu tylko na ciemnych i grubych włosach, laser Motus sprawdza się idealnie także w walce z  jasnym i cienkim owłosieniem, co zapewnia technologia emisji impulsu umożliwiająca wychwycenie nawet niewielkich ilości melaniny we włosie pacjenta.  

Szukając skutecznego lasera do depilacji – laser Vectus

Największym atutem lasera Vectus jest zastosowana w nim unikalna technologia Skintel, która opiera się na wbudowanym w laser inteligentnym czytniku poziomu melaniny w skórze. Dzięki niej możliwe jest indywidualne dopasowanie możliwie najwyższych parametrów zabiegu do potrzeb każdego pacjenta. Dla pacjenta oznacza to przeprowadzenie nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego zabiegu – technologia Skintel to bowiem wyeliminowane ryzyko poparzenia skóry. Aby poddać się epilacji nie musimy czekać do momentu całkowitego ustąpienia opalenizny – inteligentny system dostosuje odpowiednie parametry bezpośrednio do kolorytu naszej skóry, a system chłodzenia głowicy zapewni wysoki komfort w trakcie zabiegu. Nasze kilkuletnie doświadczenie w pracy tym laserem jest gwarancją całkowitej (do 97%) i trwałej epilacji.

Więcej informacji na temat dostępnych w Klinice Miracki laserów do depilacji znajdziecie Państwo na naszej stronie.

| | | | | |