Właśnie teraz, w pierwszych dniach wiosny jest idealny moment, aby przyjść z pomocą skórze, która po zimie wymaga radykalnego odświeżenia. Robimy wiosenne porządki w domach – zróbmy też wiosenne porządki w swojej pielęgnacji!

Odświeżenie, ujędrnienie skóry, odmłodzenie i pozbycie się zmarszczek, wyrównanie kolorytu i głębokie nawilżenie a przede wszystkim gruntowna odnowa skóry i zbodźcowanie jej do rozpoczęcia naturalnych procesów odbudowy kolagenu i elastyny – w medycynie estetycznej to na pewno jedna z najlepszych metod na wiosenne porządki! W naszej Klinice przygotowaliśmy dla Was z tej okazji intensywne programy odmładzające, dzięki którym poczujecie wiosenną witalność i świeżość. Ponieważ nasi lekarze od lat komponują skuteczne terapie skojarzone w ostatnich tygodniach postawiliśmy przed nimi zadanie szczególne – zbudowanie pakietu zabiegowego, który najlepiej sprawdzi się w wiosennym odmładzaniu skóry. I oto mamy dla Was kompozycję zabiegową:

WIOSENNE TOTALNE ODMŁODZENIE

Wybór naszych specjalistów padł na połączenie zabiegu ekskluzywnego laserowego odmładzania pierwszym na świecie pikosekundowym laserem PicoSure z naturalnym bazującym na własnych komórkach krwi Pacjenta zabiegiem HD PRP Magellan.
Skąd pomysł na taki duet?
„Atuty odmładzające lasera PicoSure, który przeznaczony jest przede wszystkim do usuwania tatuaży już dawno zauważyła większość naszych Pacjentów – wyrównanie zmarszczek, pobudzenie skory do produkcji kolagenu i elastyny oraz likwidacja przebarwień – to błyskawiczne efekty, które możemy osiągnąć dzięki tej terapii” – mówi doktor Krzysztof Miracki. „Natomiast dodanie do tego zabiegu sesji HD PRP Magellan czyli zabiegu wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym najwyższej jakości, pomoże nie tylko wyeliminować szybko niechciane efekty pozabiegowe po zabiegu laserem, ale dodatkowo gruntownie odżywi skórę najcenniejszym, naturalnym materiałem, wspomoże ja w procesach przebudowy i naturalnie, gruntownie odmłodzi”

A zatem skojarzone działanie zabiegu laserowego i zabiegu osoczem to nasz wybór i propozycja dla Was na najlepsze wiosenne odmładzanie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o poszczególnych zabiegach wchodzących w skład naszej wiosennej terapii odmładzającej, zajrzyjcie na strony opisujące zabiegi odmładzania laserowego PicoSure oraz HD PRP Magellan.
Lub sprawdźcie nasz cennik i skontaktujcie się z naszymi ekspertami: rejestracja@klinikamiracki.pl i 605 905 608. Zapraszamy!