Najnowsze promocje na zabiegi laserem pikosekundowym

Początek roku to idealny moment, aby zadbać o Swoje dobre samopoczucie i komfort! Pomożemy Ci spełnić Twoje noworoczne postanowienia. Nasi Specjaliści ułożą plan zabiegowy odpowiadający Twoim potrzebom i celom, dzięki czemu zrealizujesz postanowienie o osiągnieciu efektu doskonałej skóry. Sprawdź aktualne promocje na zabiegi laserowe z zastosowaniem technologii pikosekundowej. 

Czy na Twojej liście noworocznych postanowień znajduje się:

 • Młodsza i odżywiona skóra pełna blasku bez zmarszczek, przebarwień, blizn i niedoskonałości?

Pomożemy Ci spełnić Twoje noworoczne postanowienia! Jesteśmy ekspertami laseroterapii z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami najnowszej generacji. W naszych Klinikach oferujemy zabiegi z użyciem ponad 140 urządzeń w technologii laserowej. Szeroki wachlarz możliwości naszej Kliniki poprowadzi Cię ku wymarzonemu pięknu. 

Lasery pikosekundowe zastosowanie

Terapia laserem pikosekundowym ma za zadanie stymulować produkcję nowego kolagenu, spłycić zmarszczki, poprawić napięcie i gęstość skóry. Celem terapii jest także lifting, redukcja przebarwień, niedoskonałości skórnych i blizn różnego pochodzenia. Nieinwazyjne metody poprawy jakości skóry są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą tracić czasu na rekonwalescencję. Po zabiegu laserem działającym w technologii pikosekundowej możesz natychmiast wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Technologia laserów pikosekundowych znajduje zastosowanie także w odmładzaniu obszarów szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni – po terapii można zaobserwować przebudowę skóry z wyrównaniem jej kolorytu i struktury. Urządzenia pracujące w tej technologii doskonale radzą sobie z bliznami, rozstępami, a nawet z usuwaniem tatuażu i makijażu permanentnego! Innowacyjne zastosowanie wiązki światła pozwala na usunięcie zarówno czarnych, jak i kolorowych tatuaży.

Aktualne promocje na zabiegi laserowe z zastosowaniem technologii pikosekundowej

Tylko do 05.02.2023 w naszych Klinikach masz szansę skorzystać z rabatów do -45% OFF na pojedyncze zabiegi laserem pikosekundowym w obszarze twarzy w kategoriach:

 • Odmładzanie Premium
 • Leczenie zmian barwnikowych
 • Usuwanie blizn różnego pochodzenia

 

 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki