Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Natalia Molęda

Asystentka lekarza medycyny estetycznej, Katowice

Ukończyła studia licencjackie z kosmetologii na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.  Swoje zamiłowanie do kosmetologii rozwija na studiach magisterskich. Zależy jej na ciągłym rozwoju i jest otwarta na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.

Wybrała Klinikę Miracki dlatego, że zawsze chciała pracować przy wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii/medycyny estetycznej. Natalia zanim dołączyła do  zespołu Kliniki Miracki oglądała nasz autorski program:  Klinika naturalnego piękna. Program był dla niej inspiracją, aby pracować w charakterze asystentki lekarza medycyny estetycznej, pod nazwiskiem profesjonalisty. 

W codziennej pracy skupiam się na kontakcie z Pacjentem. Zależy jej na tym, aby podczas zabiegu czuł się przede wszystkim bezpiecznie i był w jak najlepszych rękach. Jej największą pasją jest kosmetologia – dlatego wybrała taką ścieżkę zawodową.

Jest osobą otwartą, zaangażowaną, sumienną i ambitną. Najważniejsze dla niej w kontakcie z Pacjentem jest zrozumienie jego potrzeb oraz aby czuł się komfortowo i obdarzył ją zaufaniem. 

W wolnym czasie lubi  czytać książki, oglądać filmy, spacerować. Często wykonuje zabiegi pielęgnacyjne dla swoich bliskich.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki