Menu

Neauvia FLUX – perfekcyjny owal twarzy – Doktor Krzysztof Miracki opowiada o walorach nowego zabiegu

Doktor Krzysztof Miracki, ambasador medyczny marki Neauvia opowiada o walorach nowego preparatu – Neauvia FLUX.

Doktor Krzysztof Miracki: Flux jest nowym preparatem marki Neauvia, dołączył do całej gamy preparatów, które były wcześniej obecne na rynku. Są to preparaty organiczne (co jest bardzo ważne), czyli hipoalergiczne, bardzo oczyszczone, takie, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo zabiegowe. Ale z drugiej strony preparaty te utrzymują się bardzo długo, gwarantują ładne naturalne efekty.

…….

Preparat Flux jest głównie złożony z kwasu hialuronowego. Jest go tam całkiem dużo, bo aż 26 mg na ml, czyli duża koncentracja. Oprócz tego w skład Fluxa wchodzi glicyna i prolina, czyli aminokwas, który jest bardzo pomocny w stymulacji tkankowej.

…….

Jest to preparat bardzo plastyczny, jest to preparat, który w małej ilości podany, powoduje duży wzrost wolumetrii, czyli objętości tkanek. Najlepszym wskazaniem do podania preparatu Flux jest ubytek tkanki podskórnej. Preparat Flux najlepiej sprawdza się w związku z tym w tak zwanej wolumetrii twarzy, czyli tam gdzie chcemy popracować nad owalem, nad kształtem twarzy, więc podajemy go w okolicę jarzmową, w okolicę policzka, ale też dobrze będzie się sprawdzał w okolicy np. kąta żuchwy.

…….

Ja najczęściej wykonuję zabiegi przy użyciu kaniuli, która zapewnia mi dobrą dystrybucję preparatu, dzięki czemu też unikam wielu nakłuć, a co za tym idzie (co jest bardzo ważne dla Pacjentów), potencjalnych miejsc wkłucia, czyli zasiniaczonej powierzchni skóry. Wykonuję jedno nakłucie i przez to nakłucie wprowadzam kaniulę, którą  podaję preparat.

…….

Dzięki udoskonalonej formule Flux zapewnia nam praktycznie bezbolesność zabiegu. W trakcie zabiegu Pacjenci nie narzekają, że czują rozpieranie tkanek, ale też kolejnego dnia po zabiegu nie skarżą się na dolegliwości bólowe, nie występuje obrzęk, także jest to doskonały preparat, który umożliwia normalne funkcjonowanie.  

…….

My polecamy, aby bezpośrednio po zabiegu, ale też w późniejszym czasie stosować też kosmeceutyki, które podtrzymują działanie kwasu hialuronowego, czyli kosmeceutyki na bazie kwasu hialuronowego, które dobrze wchłaniają się w skórę. Tutaj z pomocą przychodzą produkty firmy Neauvia, które specjalnie opracowano jako preparaty pozabiegowe, podtrzymujące efekty działania kwasu, który wprowadziliśmy w tkankę.

…….

Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego, o czym wspominałem wcześniej, preparat ten utrzymuje się bardzo długo. Liczmy tutaj w większości przypadków na to, że kolejne wstrzyknięcie należy wykonać po 10-12 miesiącach. W większości przypadków pacjentka wychodząc z gabinetu lekarskiego  jest zazwyczaj zadowolona, bo widzi już efekt działania tego preparatu.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej