Menu

Nie bój się upalnego lata! Twoje ciało może wyglądać tak jak chcesz.

Upragniona sylwetka na lato to taka, w której podobasz się sobie każdego dnia. Cokolwiek włożysz, wyglądasz i czujesz się doskonale. Smukła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu, wymodelowany brzuch, ramiona i uda. Co zrobić by to osiągnąć? Przede wszystkim pomyśl o sobie, zastanów się jakie strefy ciała są dla Ciebie najbardziej problematyczne i poszukaj rozwiązania. Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, ramion, pleców czy boczków, ujędrnić swoje ciało i pozbyć się cellulitu – proponujemy dwa programy terapeutyczne, które pozwolą osiągnąć cel. Bez skalpela, bez dotkliwego bólu, uciążliwych zabiegów, ale z zachowaniem komfortu, maksymalnego bezpieczeństwa i przede wszystkim – ze spektakularnymi rezultatami. Możesz powalczyć o piękne ciało, w którym będziesz czuć się doskonale podczas upalnych dni.

Szczuplejsza i bez cellulitu

Niechciana tkanka tłuszczowa to nie tylko problem osób z otyłością. Często zdarza się, że nawet mimo diety i ćwiczeń tłuszcz pozostaje w kłopotliwych miejscach. To mogą być boczki, ramiona czy biodra (tak zwane bryczesy). Żeby pozbyć się tej tkanki tłuszczowej, wcale nie jest konieczny inwazyjny zabieg. W Klinice Miracki korzystamy z najnowocześniejszych technologii, które są bardzo skuteczne i zupełnie bezinwazyjne. Dzięki temu decyzja o korzystaniu z możliwości medycyny estetycznej, nie powoduje tylu wyrzeczeń. Naszym Pacjentkom możemy więc zaproponować nowoczesną, bezpieczną i bezinwazyjną metodę redukcji tkanki tłuszczowej. Laserowa redukcja tłuszczu SculpSure jest dedykowana tym osobom, które oczekują doskonałych rezultatów zabiegowych bez konieczności sięgania po skalpel i bolesne procedury.

Jak działa laserowe usuwanie tłuszczu?

Podczas zabiegu lekarz specjalista przykłada do ciała Pacjenta specjalne głowice (tak zwane pady), które emitują światło laserowe. Energia lasera podgrzewa tkankę tłuszczową od wewnątrz, a efekt termiczny powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Cała procedura odbywa się bez nacinania tkanek skórnych. Zabieg na jeden obszar trwa 25 minut i pozwala pozbyć się 25% tkanki tłuszczowej. Po zabiegu musimy pozwolić naszemu organizmowi działać, a mianowicie metabolizować uszkodzone komórki tłuszczowe. Dla pełnego efektu wymarzonej sylwetki polecamy uzupełnienie zabiegu. Dzięki całościowej terapii nie tylko wysmuklisz ciało, ale również pozbędziesz się cellulitu i ujędrnisz skórę. Wtedy rezultat zabiegowy będzie jeszcze lepszy.

Accent Prime – moc ultradźwięków

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej doskonale uzupełnia zabieg Accent Prime. Ujędrnia skórę, sprawia, że staje się bardziej napięta i wygląda zdrowiej. Dodatkowo, redukuje cellulit i kształtuje sylwetkę. Działanie Accent Prime w ujędrnianiu skóry brzucha, ud, ramion czy redukcji cellulitu oparte jest o skorelowane działanie ultradźwięków i fal radiowych w technologii RF. Ultradźwięki selektywnie działają na tkankę tłuszczową i rozbijają komórki tłuszczu. Fala radiowa poprzez proces termiczny ujędrnia, poprawia krążenie i przyspiesza metabolizm uwolnionego za pomocą ultradźwięków tłuszczu. To zupełnie nieinwazyjny zabieg. Nie narusza zewnętrznych warstw skóry, dzięki czemu po zabiegu, można wrócić do codziennych czynności.

Podsumowując: smukła sylwetka bez cellulitu to efekt terapii łączonej. Jednorazowy zabieg SculpSure można uzupełnić serią zabiegów Accent Prime. Najczęściej jest to seria od czterech do sześciu zabiegów – dla uzyskania najbardziej spektakularnych efektów.

Szczupłe ciało, jędrna skóra

Redukcja tkanki tłuszczowej dla pięknej sylwetki to nie wszystko. Często po utracie masy ciała, pozostaje nieestetyczna pamiątka. To obwisła, wiotka skóra, która wcześniej mieściła pod sobą nadmiar tkanki tłuszczowej. Dla pełnego efektu wyszczuplenia ale też uzyskania jędrnej, pięknie wyglądającej skóry, polecamy kombinację dwóch wzajemnie uzupełniających się zabiegów.

Pierwszy krok do poprawy sylwetki to laserowe usuwanie tłuszczu. SculpSure usuwa tkankę tłuszczową szybko, bezinwazyjnie i niezwykle skutecznie (usuwa 25% tkanki tłuszczowej w 25 minut). Nie musisz poddawać się skomplikowanym, obciążającym organizm zabiegom, by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. SculpSure pięknie modeluje brzuch, ramiona, uda,  redukuje również boczki i bryczesy. Pozwala pozbyć się tłuszczu z problematycznych stref, czyli takich które nie chcą szczupleć mimo ćwiczeń i diety. Zabieg jest jednorazowy, po jego wykonaniu nasz organizm metabolizuje uszkodzoną tkankę tłuszczową i naturalnie się jej pozbywa.

Bezinwazyjny lifting HIFU

Kolejny etap metamorfozy to ujędrnienie skóry. Szczególnie polecamy bezinwazyjny lifting HIFU, oparty o działanie wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. W tej technologii w Klinice Miracki, pracują urządzenia SonoQueen i Ultraformer III. Lekarz specjalista podczas zabiegu dostosowuje parametry zabiegu tak, by był on najbardziej skuteczny w działaniu na poszczególne obszary. Działanie wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej pobudza skórę do naturalnej odbudowy i produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra wygląda młodziej i jest bardziej napięta. Lifting ultradźwiękowy ciała ujędrnia skórę i pozwala pozbyć się zmarszczek w nieinwazyjny sposób. Bez skalpela, bez dotkliwego bólu i bez okresu rekonwalescencji. Zabieg wykonuje się jednorazowo, jego efekty utrzymują się nawet przez kilka lat. Połączenie go z laserowym usuwaniem tłuszczu, daje spektakularne efekty – możesz cieszyć się piękną sylwetką i młodzieńczym wyglądem skóry.

Dlaczego warto korzystać z terapii łączonych? Doktor Krzysztof Miracki, współzałożyciel Kliniki Miracki i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej wyjaśnia: “Terapie łączone pozwalają osiągać najlepsze rezultaty zabiegowe. Każda terapia jest dobierana ze szczególną starannością, tak by spełniała indywidualne oczekiwania Pacjentów. Dopasowanie odpowiednich zabiegów jest możliwe, dzięki profesjonalnej opiece lekarskiej. Specjalista w rozmowie z Pacjentem potrafi zdiagnozować potrzeby Pacjenta i dobrać skutecznie prowadzące do celu procedury medyczne. Całościowe terapie łączone to po prostu program odpowiednio dobranych, uzupełniających się zabiegów, skrojony na miarę potrzeb Pacjenta. Efekty są najlepszym dowodem na to, że połączone zabiegi są bardzo skuteczne.

Więcej o zabiegach:

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowe SculpSure
Accent Prime 
SonoQueen w technologii HIFU
Ultraformer III w technologii HIFU

 

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej