Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Nominacja w Prix de Beaute

Z dumą informujemy, że w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Prix de Beaute magazynu Cosmopolitan Klinika Miracki została nominowana w kategorii “Najlepszy zabieg medycyny estetycznej”. Pretendentem do tego prestiżowego tytułu został autorski zabieg odmładzania laserem PicoSure doktora Krzysztofa Mirackiego.

Głosowanie na zwycięski zabieg trwa do 15 kwietnia 2016 roku na stronie konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 maja. Bardzo serdecznie dziękujemy Jury konkursowemu za uznanie, natomiast Państwa bardzo mocno zachęcamy do głosowania!

Natomiast, jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się, jaki zabieg spotkał się z tak dużym uznaniem jurorów: poniżej przedstawiamy go w kilku słowach.

Autorski zabieg doktora Krzysztofa Mirackiego: odmładzanie laserem PicoSure fotoodmładzaniePojawiające się nieubłaganie pierwsze zmarszczki wokół oczu, ust i drobne zmarszczki na twarzy, szyi oraz dekolcie, ale przede wszystkim wiotczejąca, tracąca blask, jędrność i naturalny koloryt skóra, to nieuchronny znak upływającego czasu. Wiele kobiet widząc te objawy, sięga po tradycyjne metody odmładzania – często na tym etapie zbyt inwazyjne i silne, a nierzadko również nieskuteczne.

A tymczasem, odkąd na rynku pojawiła się prawdziwa rewolucja w zakresie laseroterapii – autorski zabieg odmładzający doktora Krzysztofa Mirackiego laserem PicoSure – tych pierwszych oznak mijającej młodości można pozbyć się delikatną, szybką, niemal bezbolesną i niezawodną metodą. Jest on procedurą medyczną przynoszącą spektakularne efekty w postaci kompleksowego odmłodzenia skóry, która wyraźnie się wygładza, odzyskuje sprężystość i właściwą gęstość oaz znacząco poprawia koloryt. Zabieg rekomendowany jest jako doskonała metoda anti-agingowa zarówno dla skóry twarzy, szyi i dekoltu jak i pozostałych partii ciała.
Zabieg wykorzystuje unikalną, najnowocześniejszą na rynku technologię zastosowaną w laserze medycznym PicoSure. Jej sekret i gwarancję niezwykłej skuteczności zabiegu stanowi zastosowana po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorska i całkowicie unikalna metoda wykorzystania najkrótszej wiązki laserowej, liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
Procedura rozpoczyna się przeprowadzeniem wywiadu lekarskiego, niezbędnego w przypadku zabiegów medycznych. W jego trakcie lekarz upewnia się co do bezpieczeństwa planowanego leczenia – wyklucza ewentualne przeciwwskazania (świeżą opaleniznę, przyjmowanie leków światłouczulających, infekcje skórne na obszarze przeznaczonym do leczenia) oraz precyzuje obszar zabiegowy, czas trwania procedury, a także liczbę powtórzeń zabiegu, niezbędną do uzyskania optymalnych efektów.
Następnie skóra Pacjenta poddawana jest gruntownemu oczyszczeniu, przygotowującemu do zabiegu. W przypadku terapii wykorzystujących światło lasera, skrupulatne i dokładne oczyszczenie skóry jest szczególnie istotne dla prawidłowego i bezpiecznego ich przeprowadzenia.
Kolejna faza, to już przystąpienie do właściwego zabiegu – lekarz przysuwa głowicę lasera do obszaru przeznaczonego do leczenia – zależnie od indywidualnych potrzeb Pacjenta, pojedynczy obszar jest poddawany działaniu lasera jedno- lub dwukrotnie. Impuls lasera w trakcie zabiegu przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej, nie naruszając naskórka. Tam, w najgłębszych warstwach skóry, siła uderzeniowa lasera stymuluje do pracy komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych. Zrzut ekranu 2016-03-25 11.10.57
Skóra zagęszcza się i zyskuje na sprężystości, co wywołuje efekt liftingujący. Zmiany barwnikowe pod wpływem wiązki lasera ulegają destrukcji i wchłaniają się powodując, że koloryt skóry ulega wyrównaniu i rozjaśnieniu.
Wiązka pikosekundowa zastosowana w laserze PicoSure jest najkrótszą z wykorzystywanych w urządzeniach medycznych – jej jednorazowy kontakt ze skórą, jest tak krótki i delikatny dla naskórka, że nie ma konieczności znieczulania ani chłodzenia skóry pacjenta – ryzyko poparzenia i przegrzania skóry jest zmniejszone do absolutnego minimum, a laser działa w głębokich rejonach skóry, gdzie zachodzą najistotniejsze procesy regeneracyjne.
Po zakończeniu zabiegu, pielęgniarka asystująca przy procedurze nakłada na skórę Pacjenta warstwę kremu z bardzo wysokim filtrem UV. Skóra po zabiegu będzie przez jakiś czas uwrażliwiona na słońce, więc konieczne jest jej właściwe zabezpieczanie.
Pacjent jest również szczegółowo instruowany w zakresie wskazań pozabiegowych (konieczność unikania kąpieli słonecznych i rygorystyczna osłona skóry przed nadmiernym naświetleniem, a także łagodzenie ewentualnych zaczerwienień i opuchnięć kremami oraz intensywne nawilżanie leczonej skóry)
Co bardzo ważne dla większości Pacjentów Kliniki Miracki, którzy dysponują ograniczonymi zasobami czasowymi – zabieg odmładzania doktora Mirackiego pozwala na niemal natychmiastowy powrót do codziennych zajęć, bez konieczności przechodzenia kłopotliwej i czasochłonnej rekonwalescencji.
Wyjątkowość autorskiego zabiegu dra Krzysztofa Mirackiego polega przede wszystkim na połączeniu ogromnych możliwości najnowocześniejszej technologii laserowej z wieloletnim lekarskim doświadczeniem i naturalnym, intuicyjnym poczuciem harmonii i piękna doktora Mirackiego, a co za tym idzie, z niezwykłą precyzją prowadzenia wiązki lasera po skórze Pacjenta podczas zabiegu. Autorski zabieg odmładzania laserem PicoSure doktora Mirackiego to połączenie ultranowoczesnej technologii, chirurgicznej precyzji i dozy artyzmu niezbędnej w medycynie estetycznej.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki