Menu

Nowości wśród wypełniaczy – doktor Krzysztof Miracki dla magazynu Wirtualnaklinika.pl

18 Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging dostarczył wielu nowości. Wirtualnaklinika.pl zapytała doktora Krzysztofa Mirackiego o jego odkrycia.

Redaktor, Anna Kondratowicz: Jesteśmy na 18. Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Zobaczmy, co nowego na rynku?

Doktor Krzysztof Miracki: Naeuvia Flux jest nowym produktem w linii preparatów Naeuvia. Jest to produkt, który pojawił się bardzo niedawno. Mieliśmy okazję uczestniczyć w premierze tego produktu w siedzibie firmy Matex Lab, która mieści się pod  Brindisi we Włoszech. Było to w końcówce stycznia. Niedawno, bo jakieś 2-3 tygodnie temu, produkt ten dotarł na polski rynek i jako jeden z ambasadorów produktów linii Naeuvia miałem okazję skorzystać z możliwości zastosowania tego u moich Pacjentów.

Jest to produkt wyjątkowy, inny niż wszystkie produkty, które do tej pory pojawiły się w linii Naeuvia. Różni się zdecydowanie gęstością i to wpływa na sposób podawania, na jakość podawania tego produktu. Możemy podawać go za pomocą bardzo cienkiej igły, możemy stosować również kaniulę, a preparat dosłownie bardzo płynnie wydostaje się ze strzykawki, co wpływa na komfort zarówno podawania tego preparatu, ale też na komfort Pacjenta, co dla nas jest bardzo ważne.

Pacjenci w trakcie zabiegu nie podawali żadnych dolegliwości bólowych i, co ważne, dzięki właściwościom plastycznym tego preparatu, w rozmowach dzień po czy kilka dni po zabiegu stwierdzali, że nie odczuwali też dolegliwości bólowych pozabiegowych. To, co zauważyłem, podając kilkanaście preparatów, bo tyle mi się udało do tej pory podać moim Pacjentom, to wyjątkowy efekt wolumetryczny, czyli po podaniu niewielkiej ilości preparatu uzyskujemy naprawdę duży wolumetryczny efekt. Także na pewno sprawdzi się ten preparat w okolicach kości jarzmowych, w okolicach policzków. Ale też miałem okazję zastosowania niewielkiej ilości (bo nie trzeba było więcej niż 0,5 ml) w okolicy ust. Ten efekt był bardzo naturalny, bardzo plastyczny, Pacjentka była zadowolona bo wargi nie straciły na swojej plastyczności, gęstości, były bardzo naturalne.  

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej