Menu

Centrum Laseroterapii

Podwalinami naszej filozofii są szacunek dla Pacjentów i wysoka jakość opieki medycznej. Dlatego też od lat dokładamy starań, aby w naszej ofercie medycznej znalazły się najlepsze, najnowocześniejsze i cechujące się najwyższą efektywnością urządzenia zabiegowe.
Współczesna laseroterapia; tempo i kierunek jej rozwoju, ale przede wszystkim możliwości terapeutyczne, jakie stwarza dla naszych Pacjentów, przekonują nas każdego dnia, że dla medycyny estetycznej jest ona najbardziej przyszłościowym rozwiązaniem.
Dlatego też wszystkie nasze wysiłki zmierzają do tego, aby Klinika Miracki stała się największym i najlepiej wyposażonym centrum laseroterapii estetycznej w Polsce.
Już dziś możemy się pochwalić zarówno wysoko wykwalifikowanym personelem, który o leczeniu i medycynie estetycznej z użyciem innowacyjnych laserów wie niemal wszystko, jak i doskonałym parkiem maszynowym.

Gwarantujemy naszym Pacjentom tylko innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie i preparaty posiadające certyfikaty jakości – polskie i światowe. Śledzimy rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej i na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnosimy nasze kwalifikacje.