Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Agnieszka Polewska

Pielęgniarka ds. opieki pooperacyjnej

Agnieszka ukończyła 5-letnie liceum medyczne, a następnie licencjackie studia pielęgniarskie na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi – Wydział Zamiejscowy w Warszawie. Od ponad 20 lat pracuje w zawodzie pielęgniarki, a doświadczenie zdobywała na różnych stanowiskach, m.in. na bloku operacyjnym, oddziałach zabiegowych, chirurgicznych, onkologicznych i medycyny estetycznej. Posiada szeroką wiedzę i umiejętności z zakresu onkologii, anestezjologii, chirurgii, leczenia ran oraz leczenia bólu ostrego i przewlekłego. Ukończyła również specjalizację onkologiczną, anestezjologiczną, EKG, leczenia ran i bólu.

Agnieszkę cechuje empatia, sumienność i odpowiedzialność, indywidualne podejście do Pacjenta oraz opiekuńczość i otwartość na potrzeby innych, co czyni ją osobą odpowiednią na stanowisko pielęgniarki. Zawsze stara się, aby opieka na Pacjentem była na najwyższym poziomie. Czuwa nad należytym przebiegiem hospitalizacji, aby zapewnić Pacjentowi bezpieczeństwo z zachowaniem ściśle określonych procedur.

Wolny czas Agnieszka poświęca na rozwój: zdobywa wiedzę i poznaje nowe trendy i metody w medycynie estetycznej. Dba o zdrowy styl życia i najchętniej wybiera wypoczynek na łonie przyrody.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki