Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Dominika Żal

Bezpośredni doradca Pacjenta

 Studiowała w trybie dziennym na WSEPiNM w Kielcach, na Kierunku Kosmetologia. W roku 2021 z oceną bardzo dobrą, obroniła pracę licencjacką. Obecnie w trybie zaocznym kontynuuje studia magisterskie na tym samym kierunku. Nieustannie stara się poszerzać swoją wiedzę, czytając dostępne w Internecie specjalistyczne czasopisma dot. kosmetologii i medycyny estetycznej. 

Od zawsze borykała się z kompleksami i zastanawiała się, jak można poprawić mankamenty własnej urody. Będąc już na studiach trafiła w telewizji na serię programów nakręconych w Klinice Miracki. Widząc efekty u bohaterek “Kliniki naturalnego piękna”,  podobało jej się, że były naturalne, nieprzesadzone, podkreślały walory urody, ale przede wszystkim podnosiły samoocenę, co według niej jest czynnikiem bardzo istotnym w życiu. Uważa, że Klinika Miracki ma szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało, mając dostęp do najnowocześniejszych sprzętów. 

Stara się być sumienna, wykonywać pracę z pasją, a nie tylko z poczucia obowiązku. Lubi kontakt z Pacjentami, zwłaszcza, gdy widać efekty jej starań. Najważniejszy jest dla niej dobry kontakt, a więc rozmowa, która pozwala trafnie rozpoznać oczekiwania Pacjentki, a co za tym idzie, podpowiedzieć zabiegi z których będzie zadowolona.

Uważam, że jest osobą spokojną, zaangażowaną,  z poczuciem humoru, dużą empatią dla ludzi i zwierząt. Lubi dobre kino, podróże ale przede wszystkim ceni sobie czas spędzany z rodziną i ze swoim psem. W wolnym czasie stara się też dbać o kondycję fizyczną (ćwiczy w domu lub chodzi na siłownię), jak i własny wygląd, wykonując w domu zabiegi pielęgnacyjne. 

 

 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki