Menu

dr Katarzyna Zajączkowska

dr Katarzyna Zajączkowska

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

AAbsolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti – aging, absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Posiada certyfikat Allergan Medical Institute, a także wiele innych prestiżowych certyfikatów. Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów międzynarodowych, z doświadczeniem w pracy w klinice dermatologii i medycyny estetycznej.

Jest specjalistką w zakresie zaawansowanych technik iniekcyjnych, tj.: wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii. Dba o naturalny efekt zabiegów medycyny estetycznej i kompleksowe dopasowanie terapii odmładzających, do potrzeb Pacjentów. Lubi śledzić i podążać za najnowocześniejszymi technologiami pozwalającymi poprawić wygląd Pacjentów. Dlatego jest też miłośniczką nowoczesnej laseroterapii.

Przede wszystkim lubi się uczyć i pracować z ludźmi. W pracy jest bardzo dokładna, skrupulatna i kładzie mocny nacisk na wyczucie estetyki. Poza pracą uwielbia spędzać czas z najbliższymi, a szczególnie z miłością jej życia, czyli synkiem. Interesuje się sportem i tańcem, a gdy ma czas na dłuższy odpoczynek, zwiedza europejskie stolice.