Menu

dr Paweł Dybciak

dr Paweł Dybciak

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także pierwszej w Polsce i najbardziej prestiżowej trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych MBA w zakresie ochrony zdrowia na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Obecnie pracuje nad ukończeniem specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

Doktor Paweł nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez autorytety w tej dziedzinie na terenie renomowanych ośrodków z zakresu anti-aging w kraju i za granicą.
Specjalizuje się profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących. W Klinice Miracki do swoich ulubionych zabiegów dołączył również nowoczesne terapie laserowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych laserów: Pico Sure, Discovery Pico, Cutera, Alma i wielu innych dostępnych w naszych klinikach.

Wybór medycyny estetycznej nie był dla doktora Dybciaka przypadkowy. Dziedzina ta łączy w swoich założeniach dwie jego największe pasje – medycynę i sztukę, tworząc swojego rodzaju pomost, dzięki czemu realizacja w pracy jest również spełnieniem osobistych zainteresowań. Poza pracą i sztuką doktor posiada szereg innych pasji, na które znajduje czas w codziennym życiu: sport, a szczególnie jeździectwo i sporty walki, taniec towarzyski, moda oraz dobre kino i muzyka.