Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

dr Urszula Kozińska

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Jest zafascynowana możliwościami współczesnej medycyny estetycznej. Swoje umiejętności pogłębia na kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu nowoczesnej laseroterapii, szerokiego zastosowania jadu kiełbasianego i wielu innych zabiegów iniekcyjnych.

Praca i kontakt z Pacjentem sprawiają jej wielką przyjemność. W zabiegach najważniejsza jest dla niej profilaktyka oraz wydobycie naturalnego piękna. Zawsze kieruje się holistycznym podejściem do problemu – w terapiach uwzględnia styl życia, aktywność fizyczną oraz dietę Pacjenta.

W Klinice Miracki specjalizuje się w przywracaniu dobrej kondycji skórze, zabiegach z użyciem preparatów kwasu hialuronowego i jadu kiełbasianego, laserowych terapiach odmładzających, leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych, rozstępów, nadpotliwości.

Związana z Hiszpanią, gdzie spędziła 2 lata studiów i odbyła liczne staże zawodowe. Jej pasjami są taniec towarzyski, tango argentyńskie oraz języki obce – płynnie mówi po angielsku i hiszpańsku, ale na tym nie poprzestaje – uczy się też francuskiego i niemieckiego.

Aleksandra Rytko, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Oceniam głównie Panią Dr Urszulę Kozińską – osoba bardzo profesjonalna, słuchająca uważnie pacjenta i przy tym bardzo sympatyczna. Szczerze polecam. Obsługa w samej klinice – miło i profesjonalnie. Miałam usunąć tylko miejscowe przebarwienia na policzkach (melasma), ale dałam się namówić na pakiet 4 zabiegów laserem Pico na całą twarz. Po 3 zabiegach przebarwienia w 95% zniknęły i niesamowicie poprawił się wygląd skóry. Nigdy żaden zabieg kosmetologiczny nie dał mi takiego niesamowitego efektu odmłodzenia i poprawy kolorytu całej twarzy. Rekonwalescencja przebiega naprawdę rekordowo szybko – 3-4 dni, jedynie trudne dla mnie do zniesienia było swędzenie skóry.
Justyna, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Polecam to miejsce, a szczególnie Panią Dr Urszulę Kozińską, do której trafiłam z polecenia znajomych. Pani Doktor stwarza przemiłą atmosferę i widać, że ma ogromną wiedzę i umiejętności, patrzy całościowo na problem i już po kilku wizytach widzę efekty, a wcześniej leczyłam mój problem bezskutecznie u innych lekarzy. Sama Klinika jest bardzo ładnie urządzona, personel bardzo uprzejmy, przyjemnie przychodzić na wizyty mimo, ze na początku bardzo się bałam. Polecam, Justyna
Katarzyna, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Doktor Urszula Kozińska – profesjonalna i miła Pani doktor, trafna diagnoza. Panie w recepcji bardzo pomocne, polecam Klinikę. Dziękuje !❤
Milena Wieczorek, Klinika Miracki Królewska, portal Google
W klinice poddałam się zabiegowi wykonanemu przez Dr Urszulę Kozińską. Jest to jedyny lekarz, który pomógł mi pozbyć się największego kompleksu. Dodam, że wcześniej swój przypadek konsultowałam z trzema innymi lekarzami z różnych miast w Polsce, ale żaden z nich nie miał tak profesjonalnego podejścia jak Dr Urszula. Pani Doktor ma podejście indywidualne do pacjenta oraz diagnozuje problem analizując całokształt. Dr Kozińska jest profesjonalistką, ma pewną rękę, ogromną wiedzę oraz odwagę. Klinika to miejsce sprzyjające każdemu pacjentowi, od momentu wejścia uzyskuje się miłą opiekę oraz zainteresowanie poczynając od uprzejmej recepcji. Pani Dajana wita uśmiechem oraz pyszną kawą. Atmosfera jest przyjazna, a pacjent czuje, że jest w najlepszych rękach. W klinice panuje ład oraz porządek. Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. Z Dr Urszulą Kozińską zamierzam stale współpracować! Polecam. MW.
Hubert Podgórski, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Korzystam z usług w Klinice Miracki od ponad trzech lat ale zupełnym przypadkiem trafiłem do Pani doktor Urszuli Kozińskiej. Pani doktor Kozińska potrafi genialnie dobrać zabieg do potrzeb ale tez nie jest w tym narzucająca. Ma świetne wyczucie. Zawsze jestem zachwycony efektami jej pracy. Kiedy raz po zabiegu zrobiłem sobie krzywde nie właściwą pielęgnacja skory, która wygladała koszmarnie i nie do odratowania w ocenie innych lekarzy, Pani Doktor Kozińska poleciła mi taki rodzaj pielęgnacji, który zdziałał cud i skora wróciła szybko do normy. Bardzo, bardzo polecam to miejsce dla Pani doktor Kozińskiej. Coraz mniej jest Takich specjalistów z powołaniem, u których czuć pasje, radość i chęć pomocy. Dziękuje
Magdalena Chochowska, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Klinika Miracki na Krolewskiej jest bardzo profesjonalna, zapewnia indywidualne podejscie do pacjenta i przyjazna atmosfere. Szczegolnie polecam pania dr Ule Kozinska za jej wyjatkowa delikatnosc i przygotowanie na wszystkie okolicznosci 👍🏻

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki