Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Marta Kupczyk

Asystentka lekarza medycyny estetycznej

Jest studentką kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W niedalekiej przyszłości planuje również rozpocząć studia pielęgniarskie. Ukończyła szkolenia mi. in z różnych rodzajów mezoterapii. Swoje pierwsze doświadczenia z Pacjentami zdobyła, pracując jako rejestratorka medyczna.

W pracy najważniejszy jest dla niej ciągły rozwój. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, zwłaszcza jeżeli dotyczą jej pasji, jakimi są kosmetologia i medycyna estetyczna. Wybrała Klinikę Miracki, ponieważ chce uczyć się od najlepszych specjalistów.

Marta uważa, że medycyna estetyczna oraz kosmetologia zostały stworzone po to, aby wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdego człowieka, co również zgadza się z ideą Kliniki Miracki.

W kontakcie z Pacjentem najważniejsza jest dla niej empatia, otwartość i indywidualne podejście. Jest osobą wrażliwą, empatyczną i otwartą.

W wolnym czasie ćwiczy na siłowni, spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Czyta książki, ebooki oraz śledzi posty w social mediach na temat różnych nowości z zakresu zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej. Uwielbia podróżować, co jest dla niej najlepszą okazją do tworzenia niezapomnianych wspomnień, poznawaniem różnych kultur, czerpaniem inspiracji i poszerzaniem horyzontów.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki