Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Monika Waszkowska

Asystentka lekarza medycyny estetycznej

Monika ukończyła studia na kierunku zdrowie publiczne w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Obecnie studiuje pielęgniarstwo na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka. Pragnie pogłębiać swoją wiedzę w kierunku opieki nad Pacjentem.

W codziennej pracy kładzie nacisk na samodoskonalenie i dążenie do perfekcji we wszystkim, co robi. Jest osobą odpowiedzialną i bardzo angażuje się w powierzone jej zadania. W kontakcie z Pacjentem najważniejsze jest dla niej, aby czuł się wysłuchany i zrozumiany. Jest osobą otwartą i zawsze się stara pomóc wszystkim, którzy potrzebują jej pomocy.

Wybrała Klinikę Miracki, ponieważ to prestiżowe miejsce pracy oraz najwyższej jakości opieka Pacjenta. “Klinika naturalnego piękna” wzbudziła jej ogromne zainteresowanie. Właściciele Kliniki dbają o najwyższe standardy opieki nad Pacjentem oraz jako pierwsi wprowadzają urządzenia najnowszej technologii na polski rynek.

Monka każdego dnia stawia sobie nowe cele i sumiennie je realizuje. Jej pasją są podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca, a jeszcze bardziej pokazywać je swoim dzieciom. Wolny czas poświęca swojej rodzinie i spędza aktywnie czas na podróżach bliższych i dalszych.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki