Skip to main content

Urszula Buczak

Bezpośredni doradca pacjenta

Urszula ukończyła kierunek amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. W przyszłości planuje poszerzać swoją wiedzę z języka angielskiego, szczególnie w zakresie tłumaczeń, jak i również wiedzę z dziedziny kosmetologii.

Urszula w codziennej pracy skupia się na profesjonalnym podejściu do Pacjenta, okazaniem mu empatii i kompleksowej opieki. Bardzo ceni sobie również przyjazną atmosferę w pracy. Wybrała Klinikę Miracki, ponieważ postrzega ją, jako bardzo prestiżową placówkę, bogatą w ofertę zabiegów i podchodzącą do Pacjenta holistycznie. W kontakcie z Pacjentem jest dla niej niezwykle ważne aby odpowiedzieć na wszystkie jego pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości, okazać empatię i pogodny nastrój.

Urszuli ciężko przychodzi mówienie o swoich zaletach, ponieważ jest osobą skromną i czasami nie wierzącą w siebie. Jednak praca w Klinice Miracki, jakiej się podjęła przynosi jej dużo satysfakcji i przez możliwość pomocy innym – dodaje jej poczucie własnej wartości.

Pasją Uli jest makijaż i muzyka. Ukończyła kurs makijażu i grała w dwóch zespołach muzycznych w Przemyślu na perkusji. W wolnym czasie uwielbia poznawać nowinki kosmetyczne i makijażowe, tworzyć nowe makijaże oraz spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.