Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Urszula Buczak

Bezpośredni doradca pacjenta

Urszula ukończyła kierunek Amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. W przyszłości planuje poszerzać swoją wiedzę z języka angielskiego, szczególnie w zakresie tłumaczeń, jak i również wiedzę z dziedziny kosmetologii.

Urszula w codziennej pracy skupia się na profesjonalnym podejściu do Pacjenta, okazaniem mu empatii i kompleksowej opieki. Bardzo ceni sobie również przyjazną atmosferę w pracy. Wybrała Klinikę Miracki, ponieważ postrzega ją, jako bardzo prestiżową placówkę, bogatą w ofertę zabiegów i podchodzącą do Pacjenta holistycznie. W kontakcie z Pacjentem jest dla niej niezwykle ważne aby odpowiedzieć na wszystkie jego pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości, okazać empatię i pogodny nastrój.

Urszuli ciężko przychodzi mówienie o swoich zaletach, ponieważ jest osobą skromną i czasami nie wierzącą w siebie. Jednak praca w Klinice Miracki, jakiej się podjęła przynosi jej dużo satysfakcji i przez możliwość pomocy innym – dodaje jej poczucie własnej wartości.

Pasją Uli jest makijaż i muzyka. Ukończyła kurs makijażu i grała w dwóch zespołach muzycznych w Przemyślu na perkusji. W wolnym czasie uwielbia poznawać nowinki kosmetyczne i makijażowe, tworzyć nowe makijaże oraz spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki