Skip to main content

Weronika Jackowska-Antczak

Kosmetolog

Weronika jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach, m.in. kursie masażu liftingującego twarz, drenażu limfatycznego czy w kursie „Choroby stóp w praktyce kosmetologa i podologa”. Wybrała Klinikę Miracki ze względu na najnowsze technologie oraz wysoki standard usług. Do jej ulubionych zabiegów należy Hydrafacial, nieinwazyjny zabieg bankietowy, dający natychmiastowe efekty.

Jest zdania, że relacja z Pacjentem powinna być oparta na zaufaniu i profesjonalizmie, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Weronika to życzliwa i  ciepła osoba, której empatia pozwala na szybkie nawiązywanie kontaktu, zarówno ze współpracownikami, jak i Pacjentami.

W wolnych chwilach zgłębia holistyczne spojrzenie na kosmetologię, również rolę odżywiania w zachowaniu dobrej kondycji skóry. Na bieżąco śledzi nowinki kosmetologiczne i wydarzenia branżowe. Wolny czas poświęca też na gotowanie zdrowych potraw oraz jazdę na rolkach.