Menu

Obudź swoją skórę!

Twoja skóra ma ogromny potencjał, ale również potrzebuje motywacji. Zmobilizuj ją do działania i ciesz się efektem odmłodzenia, redukcji zmarszczek, odświeżenia i rewitalizacji. Jak to zrobić? Postawić na zabiegi mobilizujące skórę do naturalnej odbudowy. Najnowocześniejsze technologie zabiegowe pobudzają produkcję kolagenu. Przebudowują, liftingują i ujędrniają skórę bez skalpela i długiego okresu rekonwalescencji. Sprawdź jakie zabiegi pobudzą Twoją skórę.

HIFU – odkrycie medycyny estetycznej w liftingowaniu

Zabiegi, wykorzystujące technologię HIFU doskonale pobudzają skórę do naturalnej przebudowy. Można je stosować na skórę twarzy, ramion, brzucha, nóg, skóry wokół kolan oraz biustu. Zabiegi HIFU to po prostu lifting bez skalpela. Skuteczny, bezpieczny, niemal bezbolesny i nie wymagający długiego okresu rekonwalescencji. Jak to działa?

Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa wywołuje w skórze kontrolowane mikrouszkodzenia. W ten sposób w skórze zostają zapoczątkowane naturalne procesy odbudowy i produkcji kolagenu. Skóra staje się jędrna, obkurczona i zliftingowana. Za pomocą Ultraformer III lub SonoQueen pracujących w technologii HIFU można przywrócić naturalny owal twarzy, redukować zmarszczki wokół ust, kurze łapki czy zmarszczki na dekolcie. To również doskonały sposób na obkurczenie wiotkiej skóry – wokół kolan, na brzuchu czy ramionach. Zabiegi wpływają też korzystnie na jędrność biustu.

W Klinice Miracki korzystamy z najnowszych technologii, które są skuteczne i bezpieczne dla Pacjentów.

Osocze bogatopłytkowe – ulubiony zabieg gwiazd

Mezoterapia wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym robi zawrotną karierę w Hollywood. Dlaczego? Ponieważ to skoncentrowana dawka dobroczynnych składników, pozyskanych z własnej krwi. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym mobilizuje skórę do odbudowy i dostarcza tzw. czynniki wzrostu, niezbędne do regeneracji skóry. Stymuluje komórki do odbudowy, przez co odmładza skórę, rozświetla, dodaje naturalnego blasku i przywraca sprężystość.

Osocze jest uwielbiane, z powodu wielu możliwości zastosowań. Używa się go do odmładzania skóry na twarzy i całym ciele, do pobudzania skóry głowy w leczeniu wypadania włosów, do rewitalizacji i redukcji przewlekłych stanów zapalnych miejsc intymnych a także do przyspieszania rekonwalescencji po bardziej inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W Klinice Miracki pozyskujemy osocze za pomocą najnowszej technologii HD PRP Magellan. Dzięki temu przygotowujemy materiał najlepszej jakości i o bardzo dużej koncentracji płytek krwi. To oznacza lepsze efekty zabiegowe już po pierwszej i często jedynej potrzebnej iniekcji.

PRX – peeling medyczny dla doskonałych i natychmiastowych efektów

Potrzebujesz szybkiego efektu i nie masz czasu na okres rekonwalescencji? Obudź swoją skórę „na już”. Peeling medyczny PRX to szybka, efektywna i bezpieczna biorewitalizacja skóry. Zabieg mobilizuje skórę do odbudowy, dlatego jest polecany również jako kuracja redukująca blizny (szczególnie zanikowe, czyli np. po trądziku). Pozwala pozbyć się przebarwień, nawadnia skórę, ma właściwości liftingujące, oczyszczające, odmładzające i wybielające.

A co najważniejsze – należy do tak zwanych „zabiegów lunchowych”, czyli takich, które można wykonać bez przygotowania skóry i które nie wymagają okresu rekonwalescencji.
Peeling biorewitalizujący sprawdza się również doskonale jako uzupełnienie innych terapii medycyny estetycznej.

Zmotywowana? Świetnie, Twoja skóra również czeka na impuls do odbudowy. Wykorzystaj naturalny potencjał, jaki drzemie w skórze i ciesz się doskonałymi efektami zabiegowymi.
W Klinice Miracki wykorzystujemy najnowsze technologie, by osiągać spektakularne i naturalne efekty, przy maksymalnym bezpieczeństwie i komforcie Pacjenta.

Dowiedz się więcej o zabiegach pobudzających skórę do naturalnej odbudowy, sprawdź ile kosztują i jakie są szczegóły zabiegów:

SonoQueen
Ultraformer III
Osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan
Peeling medyczny PRX