Menu

Odmładzaj i zapobiegaj starzeniu – naturalnie i nowocześnie

Idealna na pierwsze zmarszczki i na zmarszczki skóry dojrzałej. Technologia HIFU dopasowuje się do Twoich potrzeb. Specjalne głowice, przeznaczone do odmładzania każdego typu skóry i wielu różnych obszarów twarzy i ciała, pozwalają odmładzać i zapobiegać pojawianiu się oznak starzenia. Wypróbuj zupełnie bezinwazyjny lifting HIFU i przekonaj się jak wielkie daje możliwości.

HIFU – bezinwazyjne odmłodzenie

HIFU to nowoczesna technologia stworzona do odmładzania skóry. Jej działanie polega na wykorzystaniu wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (High Intensity Focused Ultrasound). Jej działanie wywołuje w skórze kontrolowane mikrouszkodzenia, niewidoczne gołym okiem. To uruchamia w skórze procesy regeneracyjne i wzmaga produkcję kolagenu. Cały proces odbudowy skóry odbywa się w jej wnętrzu – co daje dogłębne rezultaty a jednocześnie nie pozostawia na skórze niechcianych śladów po zabiegu. Ta nowoczesna technologia bezinwazyjnego liftingu i odmłodzenia, pozwala dotrzeć do trzech warstw skóry właściwej, by wydajniej pracować nad regeneracją i przebudową skóry.

W Klinice Miracki wykorzystujemy dwa urządzenia, pracujące w technologii HIFU. To SonoQueen i Ultraformer III. Oba dają spektakularne rezultaty zabiegowe, doskonale radzą sobie z redukcją zmarszczek, napięciem skóry, ujędrnieniem i liftingiem. Wybraliśmy je ze względu na bezpieczeństwo i komfort Pacjenta podczas zabiegu, które daje ta nowoczesna technologia. Pacjenci mogą wybrać urządzenie, które ich zdaniem, zapewnia najdogodniejsze odczucia podczas zabiegu – mówi doktor Krzysztof Miracki, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i współzałożyciel Kliniki Miracki.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi w technologii HIFU

SonoQueen i Ultraformer to idealne zabiegi zarówno dla osób, które zauważają pierwsze oznaki starzenia skóry, jak i tych, które chcą bezpiecznie i skutecznie pozbyć się wyraźnych zmarszczek. Takie możliwości daje całe spektrum specjalnych głowic, które emitują fale ultradźwiękowe na odpowiednią głębokość skóry. Parametry dobiera lekarz specjalista, zwracając szczególną uwagę na potrzeby zabiegowe jak i na indywidualne cechy skóry Pacjenta. Dzięki nim można wykonywać precyzyjne zabiegi odmładzające na delikatnych obszarach, jak na przykład powieki i szyja, ale również skutecznie liftingować skórę na ramionach czy udach.

Zabiegu są więc przeznaczone do liftingowania skóry twarzy, podnoszenia powiek, modelowania i unoszenia policzków, modelowania owalu twarzy i linii żuchwy, odmładzania szyi i dekoltu. Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa redukuje zmarszczki, napina i ujędrnia skórę i daje efekt naturalnego odmłodzenia. Zabieg mocno stymuluje skórę do produkcji kolagenu.

SonoQueen i Ultraformer to również skuteczni pogromcy wiotkiej skóry na ciele. Zabiegi z wykorzystaniem urządzeń pozwalają pozbyć się zwisającej skóry z ramion (tak zwane pelikany), zredukować nadmiar skóry na plecach i brzuchu a także, na przykład, ujędrnić skórę na kolanach, by wyglądały młodziej i zgrabniej.

Efekty HIFU

Jędrna i napięta skóra, zliftingowana cera o młodzieńczym wyglądzie i redukcja nadmiaru skóry – to efekty zabiegów z wykorzystaniem technologii HIFU. Pierwsze rezultaty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się gęstsza i bardziej napięta. Co ważne, po zabiegu można bardzo szybko wrócić do codziennych czynności. Okres rekonwalescencji pozabiegowej jest skrócony do absolutnego minimum. Najważniejsze procesy odmładzania skóry zaczynają pracować na nasz sukces po zabiegu. Wtedy to rozpoczyna się wzmożona produkcji kolagenu. Spektakularne efekty zabiegu są widoczne po około dwóch miesiącach – tyle czasu skóra potrzebuje na naturalną przebudowę.

Pogłębiony i dłuższy efekt HIFU

W Klinice Miracki polecamy naszym Pacjentom całościowe terapie, które dają doskonałe efekty i sprawiają, że dłużej można cieszyć się uzyskanym rezultatem zabiegowym – młodszym wyglądem skóry i doskonałą kondycją cery. Idealnym wsparciem dla bezinwazyjnego liftingu HIFU jest tak zwany “wampirzy lifting”, czyli ostrzykiwanie wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan. Osocze, tak jak lifting ultradźwiękowy daje bardzo naturalny efekt odmłodzenia i pobudza skórę do przebudowy. Połączenie obu zabiegów liftinguje i odmładza skórę jeszcze skuteczniej. Wampirzy lifting można także wykonywać jako zabieg odświeżający efekt bezinwazyjnego liftingu HIFU.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z ekspertami z Kliniki Miracki. Lekarze medycyny estetycznej w naszej Klinice to profesjonaliści i doświadczeni zabiegowcy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania zabiegowego.

Dowiedz się więcej o zabiegach:
SonoQueen – bezinwazyjny lifting HIFU
Ultraformer III – bezinwazyjny lifting HIFU
HD PRP Magellan – wysokostężone osocze bogatopłytkowe

TAGI anti-aging,