Menu

Odmładzanie na osiem sposobów!

Laseroterapia jest bez wątpienia jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin medycyny – nie tylko zresztą estetycznej. Dobroczynna siła światła laserowego, precyzja, niezwykła skuteczność i niska inwazyjność laserów jako narzędzia lekarskiego to główne powody, które przyczyniły się do tak ogromnego sukcesu terapii laserowych.

Medycyna estetyczna możliwościom leczenia laserem, zawdzięcza szczególnie dużo. Przede wszystkim dlatego, że naszym Pacjentom najczęściej zależy na szybkim powrocie do formy, bardzo wyrazistych, zauważalnych efektach, ale też na samym czasie przeprowadzania procedury. Terapie laserowe w tym względzie nie mają sobie równych.
Ta popularność laseroterapii jako takiej zbiegła się w czasie z trendem na zabiegi odmładzające i rewitalizujące. I tu również terapie laserowe święcą sukcesy – laserowych kuracji odmładzających jest naprawdę sporo. Którą więc wybrać? To wszystko zależy od indywidualnych cech Pacjenta i jego skóry – głębokości i rozległości zmian, ich specyfiki, wrażliwości skóry, czasu, jaki Pacjent może poświęcić na zabieg i rekonwalescencję, wrażliwości na ból i mnóstwa innych czynników.
Najlepiej decyzję o wyborze metody leczenia podejmować wspólnie z lekarzem – ekspertem w dziedzinie laseroterapii. Wtedy możemy liczyć na znalezienie optymalnego rozwiązania – dopasowanego do oczekiwań i potrzeb Pacjenta i najlepiej zaplanowanego w czasie. Ważne też, żeby wybierać klinikę, w której specjaliści znają pełne możliwości zabiegów laserowych, mają możliwość korzystania z najnowocześniejszych urządzeń i weryfikowania ich efektywności.
Z dumą możemy przyznać, że Klinika Miracki dysponuje największym parkiem maszynowym w zakresie odmładzających laserów. Nasi lekarze pomogą Państwu wybrać optymalny zabieg odmładzający spośród aż ośmiu rodzajów laserowego odmładzania:

1. EKSKLUZYWNE ODMŁADZANIE PICOSURE
2. RADYKALNA TERAPIA ODMŁADZAJĄCA ICON 1540
3. ABLACYJNE ODMŁADZANIE IPIXEL
4. BANKIETOWY ZABIEG REWITALIZUJĄCY CLEARLIFT
5. ROZJAŚNIANIE I ODMŁADZANIE DYE VL
6. FOTOODMŁADZANIE MAX-G
7. LASEROWY LIFTING TWARZY – TRIPLEX PRECISION TX
8. ODMŁADZANIE FOTONA

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej