Menu

Odmładzanie na osiem sposobów!

Laseroterapia jest bez wątpienia jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin medycyny – nie tylko zresztą estetycznej. Dobroczynna siła światła laserowego, precyzja, niezwykła skuteczność i niska inwazyjność laserów jako narzędzia lekarskiego to główne powody, które przyczyniły się do tak ogromnego sukcesu terapii laserowych.

Medycyna estetyczna możliwościom leczenia laserem, zawdzięcza szczególnie dużo. Przede wszystkim dlatego, że naszym Pacjentom najczęściej zależy na szybkim powrocie do formy, bardzo wyrazistych, zauważalnych efektach, ale też na samym czasie przeprowadzania procedury. Terapie laserowe w tym względzie nie mają sobie równych.
Ta popularność laseroterapii jako takiej zbiegła się w czasie z trendem na zabiegi odmładzające i rewitalizujące. I tu również terapie laserowe święcą sukcesy – laserowych kuracji odmładzających jest naprawdę sporo. Którą więc wybrać? To wszystko zależy od indywidualnych cech Pacjenta i jego skóry – głębokości i rozległości zmian, ich specyfiki, wrażliwości skóry, czasu, jaki Pacjent może poświęcić na zabieg i rekonwalescencję, wrażliwości na ból i mnóstwa innych czynników.
Najlepiej decyzję o wyborze metody leczenia podejmować wspólnie z lekarzem – ekspertem w dziedzinie laseroterapii. Wtedy możemy liczyć na znalezienie optymalnego rozwiązania – dopasowanego do oczekiwań i potrzeb Pacjenta i najlepiej zaplanowanego w czasie. Ważne też, żeby wybierać klinikę, w której specjaliści znają pełne możliwości zabiegów laserowych, mają możliwość korzystania z najnowocześniejszych urządzeń i weryfikowania ich efektywności.
Z dumą możemy przyznać, że Klinika Miracki dysponuje największym parkiem maszynowym w zakresie odmładzających laserów. Nasi lekarze pomogą Państwu wybrać optymalny zabieg odmładzający spośród aż ośmiu rodzajów laserowego odmładzania:

1. EKSKLUZYWNE ODMŁADZANIE PICOSURE
2. RADYKALNA TERAPIA ODMŁADZAJĄCA ICON 1540
3. ABLACYJNE ODMŁADZANIE IPIXEL
4. BANKIETOWY ZABIEG REWITALIZUJĄCY CLEARLIFT
5. ROZJAŚNIANIE I ODMŁADZANIE DYE VL
6. FOTOODMŁADZANIE MAX-G
7. LASEROWY LIFTING TWARZY – TRIPLEX PRECISION TX
8. ODMŁADZANIE FOTONA

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej