Menu

Odmładzanie twarzy bez bólu, blizn i okresu rekonwalescencji

03.12.2018

Szukasz metody odmładzania, która przyniesie widoczne efekty bez skutków ubocznych? Poznaj zabieg laserowego odmładzania twarzy laserami pikosekundowymi!

Głębokie odmładzanie twarzy bez bólu, blizn i długiego okresu rekonwalescencji? To zapewnią Ci lasery pikosekundowe!

Pogłębiające się zmarszczki na twarzy, nieestetyczne przebarwienia, utrata sprężystości skóry i promiennego kolorytu cery – to typowe cechy postępującego procesu starzenia skóry. W momencie, gdy zauważamy na swojej twarzy te zmiany, orientujemy się także, że codzienna, przeciwzmarszczkowa pielęgnacja twarzy nie przynosi już tak dobrych efektów jak kiedyś i dla utrzymania młodego wyglądu konieczne staje się wdrożenie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Do popularnych metod odmładzania skóry należy m.in. laseroterapia, która przynosi doskonałe rezultaty w redukcji objawów fotostarzenia. I choć nie jest to już całkowicie nowy sposób odmładzania twarzy, to prawdziwą nowość stanowią w tej kategorii lasery pikosekundowe, dzięki którym zabiegi laserowego odmładzania skóry jeszcze nigdy nie były tak skuteczne, bezpieczne i komfortowe dla Pacjenta.

Odmładzający laser pikosekundowy – w czym tkwi jego skuteczność?

Laserowe odmładzanie twarzy to zabieg, w którym lekarze z naszej kliniki specjalizują się od lat i jak zgodnie przyznają, nigdy wcześniej nie mieli do dyspozycji tak doskonałych urządzeń laserowych, jakimi są lasery pikosekundowe. To przede wszystkim zasługa unikalnej technologii najkrótszego impulsu wiązki laserowej liczonego w pikosekundach, który pozwala na przeprowadzenie niezwykle bezpiecznego i skutecznego zabiegu ze skróconym do minimum okresem rekonwalescencji. Przy pomocy starszych systemów laserowych możliwe jest uzyskanie równie dobrych rezultatów, jednak dzięki innowacyjnej technologii pikosekundowej Pacjent może liczyć na najwyższe bezpieczeństwo, skuteczność oraz  szybki powrót do formy po zabiegu.

PicoSure czy Discovery Pico? Laserowe odmładzanie skóry dostosowane do potrzeb Twojej skóry

W naszej klinice znajdują się aż dwa rodzaje laserów pikosekundowych: Pico Sure i Discovery Pico, różniących się od siebie mocą i długością emitowanej fali co wpływa  na odpowiedni dobór do wskazań, dzięki czemu Pacjenci mogą skorzystać z pełnego spektrum technologii pikosekundowych i dostosować laserowy zabieg liftingujący bezpośrednio do swoich potrzeb. Laser PicoSure doskonale sprawdzi się przy pierwszych objawach fotostarzenia skóry, zaś Discovery Pico o mocy dwukrotnie przewyższającej inne lasery pikosekundowe, będzie idealnym urządzeniem do głębokiego odmładzania skóry twarzy, leczenia blizn i rozstępów. Lasery pikosekundowe to innowacyjne urządzenia laseroterapii, które łączą w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej dermatologii estetycznej. Impulsy lasera wnikają w głębokie warstwy skóry i stymulują komórki odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra po zabiegu stopniowo się zagęszcza i zyskuje na sprężystości, zmiany barwnikowe ulegają redukcji, zaś koloryt cery wyrównaniu i rozjaśnieniu.

Zabieg liftingujący bez uciążliwych skutków ubocznych

Laserowe odmładzanie skóry twarzy przy pomocy technologii pikosekundowej to doskonała alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów liftingujących. Lasery PicoSure i Discovery Pico pomogą nam pozbyć się typowych objawów starzenia skóry, nie narażając nas jednocześnie na uciążliwy ból, blizny pozabiegowe czy długi okres rekonwalescencji. Aby uzyskać jak najbardziej optymalne rezultaty terapii, warto wykonać około trzech lub więcej sesji zabiegowych.

Więcej informacji na temat laserów odmładzających PicoSure i Discovery Pico znajdą Państwo na stronach:

Laserowe odmładzanie skóry

Odmładzanie pikosekundowe

 

Zobacz również

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej