Menu

Oferta LAST MINUTE – epilacja Vectus!

Długie spodnie i spódnice powoli wędrują do szafy, co nieodmiennie oznacza nadejście wiosny. Może słońce jeszcze nie opromienia nas letnim blaskiem, ale powoli przypomina, że już za kilka tygodni idealnie gładkie nogi będą klasycznym must have 🙂 Dlatego też w szczycie sezonu na epilację laserową mamy dla Was specjalną ofertę!

NAJNIŻSZE CENY W ROKU! A wśród nich między innymi:

2 ZABIEGI GRATIS PRZY WYKUPIENIU PAKIETU CZTEROZABIEGOWEGO,

REWELACYJNY PAKIET NA CAŁE NOGI
(pojedynczy zabieg na uda, łydki i kolana za 1000 zł, a w pakiecie za jedyne 500 zł)

POJEDYNCZE ZABIEGI JUŻ OD 100 ZŁ!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego usuwanie owłosienia laserem Vectus jest uznawane za najskuteczniejszy sposób trwałej depilacji – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zabiegu Epilacja Vectus.

Oferta promocyjna obowiązuje tylko w marcu, zapraszamy więc do kontaktu z naszą rejestracją: rejestracja@klinikamiracki.pl lub pod numerem telefonu 605 905 608.

 

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej