Menu
Regeneracja i odnowa - wampirzy lifting HD PRP Magellan

Osocze bogatopłytkowe - HD PRP Magellan

HD PRP Magellan to osocze bogatopłytkowe o wysokim stężeniu zawierające kilkukrotnie większą ilość płytek niż krew bazowa Pacjenta. Płytki krwi są naturalnie występującym składnikiem krwi odgrywającym ważną rolę w procesie regeneracji tkanek, dlatego też wykorzystywane są w nowoczesnej medycynie estetycznej. Wyższość HD PRP Magellan nad innymi zabiegami z wykorzystaniem osocza, tkwi w największym stężeniu czynników wzrostu wśród dostępnych preparatów. Dzięki niemu uzyskiwana jest najsilniejsza odpowiedź komórkowa odgrywająca kluczową rolę w procesie namnażania włókien kolagenowych w skórze. Za sprawą wysokiego stężenia płytek krwi - 5-7 razy wyższym niż w krwi bazowej - wystarczy jedynie jeden zabieg, aby cieszyć się długotrwałymi efektami zrewitalizowanej skóry. Podanie Pacjentowi koncentratu skutkuje doskonałym ukrwieniem tkanek poprzez stymulowanie wzrostu nowych naczyń krwionośnych oraz powstawaniem nowego kolagenu. W rezultacie skóra staje się wyraźnie odmłodzona, sprężysta, a jej koloryt i tekstura ulegają znaczniej poprawie. To zabieg dla osób, którym zależy na spektakularnych efektach: wygładzeniu skóry, likwidacji zmarszczek, nawilżeniu i ujędrnieniu. Pod wpływem mezoterapii rozpoczynają się procesy odbudowy włókien kolagenowych, dlatego rezultaty zabiegu pojawiają się stopniowo. Po upływie 1-2 tygodni można zaobserwować zwiększające się napięcie i wygładzenie skóry, jednak pełny efekt widoczny jest po ok. miesiącu. W Klinice Miracki nasi specjaliści wykonali już ponad tysiąc zabiegów metodą High Density Magellan, a ich doświadczenie potwierdza niezwykłą skuteczność i bezpieczeństwo  mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. 

Wyjątkowe stężenie czynnika wzrostu w preparacie pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów nie tylko w liftingu, odmładzaniu czy ujędrnianiu skóry, ale wspomaganiu procesów odnowy skóry po innych zabiegach, np. terapiach laserowych. Osocze bogatopłytkowe stosuje się w zabiegach regeneracji włosów i leczeniu łysienia, ponieważ odżywia ono mieszki włosowe i stymuluje ukrwienie skóry, co wpływa na spektakularną poprawę kondycji włosów.

 

Wysokostężone osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan

Obszar zabiegu1 obszar
Jeden, dowolny obszar2 500 zł   3 500 zł
Każdy kolejny obszar przy jednoczesnym wykonaniu z pierwszym zabiegiem500 zł    3 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Usuwanie tatuażu

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan jest stosowana na:

 • owłosioną skórę głowy
 • twarz
 • szyję
 • dekolt
 • dłonie

Mocne strony zabiegu

 • Efektywność i bezpieczeństwo
  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym od kilku lat zyskuje ogromną popularność w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej efektywności i ogromnego bezpieczeństwa.
 • Pełna naturalność i biokompatybilność
  Przede wszystkim leczenie PRP, będące iniekcją w formie pojedynczych wkłuć nie niesie ze sobą żadnego ryzyka immunologicznego. Nie ma możliwości, żeby własne płytki krwi nie zostały rozpoznane przez organizm i w jakikolwiek sposób odrzucone. Dlatego jest to jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych.
 • Szeroki wachlarz zastosowań
  Kolejnym, a właściwie głównym powodem popularności zabiegów z wykorzystaniem leczenia PRP jest ich niezwykła efektywność i mnogość zastosowań. Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym możemy wykorzystywać dla wzmocnienia i odmłodzenia skóry, w terapii przeciw wypadaniu włosów, ale też jako doskonałą terapię wspomagającą regenerację po zabiegach lipotransferu. Osocze bogatopłytkowe rewelacyjnie sprawdza się w kuracji blizn i blizn potrądzikowych. W Klinice Miracki stosujemy osocze bogatopłytkowe na włosy (skórę głowy) i twarz nie tylko w celu spłycenia zmarszczek i redukcji blizn, ale także zapobiegawczo, dlatego jest to zabieg przeprowadzany niezależnie od wieku Pacjenta.
 • Nowoczesna technologia
  Teraz w Klinice Miracki udostępniamy Państwu najnowocześniejszy, dostępny na rynku system do pozyskiwania wysokostężonego osocza bogatopłytkowego: MAGELLAN, będący kontynuacją technologii Angel. Jego głównym atutem jest najwyższe dostępne na rynku stężenie płytek w pozyskanym osoczu, a przez to możliwość wykorzystania materiału z jednego pobrania do kompleksowego zabiegu. Poza tym osocze pozyskiwane przy pomocy systemu Magellan charakteryzuje się doskonałą jakością: pobrany materiał zawiera dokładnie odseparowane płytki krwi w ogromnych ilościach: nawet do 2 000 000 w mikrolitrze. To wielokrotnie więcej niż w tradycyjnych metodach pozyskiwania osocza.