Menu

Otwieramy nową placówkę

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że Klinika Miracki powiększa się o kolejną placówkę!

Jesteśmy Wam wdzięczni za nieustające dowody uznania dla naszej pracy i zaufanie, jakim obdarzacie nas każdego dnia. Dlatego też, hołdując wciąż tym samym wartościom i filozofii, koncentrując się na najwyższej jakości opieki medycznej i najwyższych standardach obsługi – otwieramy nową placówkę Kliniki Miracki.

Od dziś możecie korzystać z naszych usług pod dwoma warszawskimi adresami:

Al. KEN 54, 02-797 Warszawa (Ursynów)

Al. Wilanowska 67, 02-765 Warszawa (Mokotów)

Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Czekamy na Wasze odwiedziny i pytania rejestracja@klinikamiracki.pl oraz pod numerami telefonów: 605 905 608, 22 400-90-26.

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej