Menu

Otwieramy sezon na lasery!

Początek jesiennego sezonu to najlepszy czas na skorzystanie z bogatej oferty zabiegów laserowych dostępnych w naszej klinice. Przede wszystkim sprzyja temu klimat, dzięki któremu w październiku czy listopadzie nie musimy już tak mocno dbać o ochronę przed słońcem, którego jest przecież znacznie mniej niż latem.

A ponieważ po forsujących dla skóry wakacyjnych miesiącach, większość z nas zauważa pogorszenie kondycji skóry, zwłaszcza na twarzy – warto sięgnąć po idealny dla siebie zabieg odmładzający. Usunięcie posłonecznych przebarwień, piegów, zwiotczeń i wysuszenia skóry twarzy, zmarszczek, które pojawiają się po intensywnym marszczeniu czoła i nosa, czy mrużeniu oczu przed słońcem wymaga profesjonalnej i kompleksowej terapii odmładzająco-odświeżającej. W tej kategorii zabiegów, leczenie laserami jest niezastąpione. Jednak możliwości laseroterapii są bardzo szerokie – a więc: który zabieg wybrać?

Jeżeli traficie do kliniki, która jak Klinika Miracki dysponuje pełnym spectrum urządzeń i zabiegów – możliwości terapeutyczne  będą rzeczywiście duże. Dlatego, najlepiej wybrać placówkę, w której w pełni możecie zaufać wiedzy i doświadczeniu lekarzy. To oni powinni dopasują terapię do potrzeb Waszej skóry, wybiorą optymalne zabiegi ich parametry, liczbę czy częstotliwość.

Dzięki temu Wasza skóra szybko i efektywnie odzyska dawną kondycję i witalność.
Dobór odpowiedniej terapii jest bowiem podstawowym warunkiem dla jej skuteczności. W samym tylko obszarze laserowych zabiegów odmładzających  możecie wybierać spośród wielu pozycji.:

EKSKLUZYWNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY PICOSURE

GRUNTOWNE ODMŁADZANIE ICON 1540

BANKIETOWE ODMŁADZANIE I POPRAWA KOLORYTU – CLEARLIFT

GŁĘBOKI RESURFACING IPIXEL

DELIKATNE FOTOODMŁADZANIE DYE VL

FOTOODMŁADZANIE ICON MAX-G

FRAKCYJNE ODMŁADZANIE FOTONA

W specjalnej jesiennej ofercie z laserowego odmładzania możecie skorzystać już od 400 zł.