Menu

Otwieramy sezon na lasery!

Początek jesiennego sezonu to najlepszy czas na skorzystanie z bogatej oferty zabiegów laserowych dostępnych w naszej klinice. Przede wszystkim sprzyja temu klimat, dzięki któremu w październiku czy listopadzie nie musimy już tak mocno dbać o ochronę przed słońcem, którego jest przecież znacznie mniej niż latem.

A ponieważ po forsujących dla skóry wakacyjnych miesiącach, większość z nas zauważa pogorszenie kondycji skóry, zwłaszcza na twarzy – warto sięgnąć po idealny dla siebie zabieg odmładzający. Usunięcie posłonecznych przebarwień, piegów, zwiotczeń i wysuszenia skóry twarzy, zmarszczek, które pojawiają się po intensywnym marszczeniu czoła i nosa, czy mrużeniu oczu przed słońcem wymaga profesjonalnej i kompleksowej terapii odmładzająco-odświeżającej. W tej kategorii zabiegów, leczenie laserami jest niezastąpione. Jednak możliwości laseroterapii są bardzo szerokie – a więc: który zabieg wybrać?

Jeżeli traficie do kliniki, która jak Klinika Miracki dysponuje pełnym spectrum urządzeń i zabiegów – możliwości terapeutyczne  będą rzeczywiście duże. Dlatego, najlepiej wybrać placówkę, w której w pełni możecie zaufać wiedzy i doświadczeniu lekarzy. To oni powinni dopasują terapię do potrzeb Waszej skóry, wybiorą optymalne zabiegi ich parametry, liczbę czy częstotliwość.

Dzięki temu Wasza skóra szybko i efektywnie odzyska dawną kondycję i witalność.
Dobór odpowiedniej terapii jest bowiem podstawowym warunkiem dla jej skuteczności. W samym tylko obszarze laserowych zabiegów odmładzających  możecie wybierać spośród wielu pozycji.:

EKSKLUZYWNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY PICOSURE

GRUNTOWNE ODMŁADZANIE ICON 1540

BANKIETOWE ODMŁADZANIE I POPRAWA KOLORYTU – CLEARLIFT

GŁĘBOKI RESURFACING IPIXEL

DELIKATNE FOTOODMŁADZANIE DYE VL

FOTOODMŁADZANIE ICON MAX-G

FRAKCYJNE ODMŁADZANIE FOTONA

W specjalnej jesiennej ofercie z laserowego odmładzania możecie skorzystać już od 400 zł.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej