Menu

PicoSure – laser o wyjątkowych właściwościach

Laser PicoSure jest doskonale znany wszystkim Pacjentom borykającym się z problemem niechcianego tatuażu. Jednak większość naszych Pacjentów doskonale wie, że to usuwanie tatuażu to tylko jedna z jego szerokich możliwości. Bo picosekundowa technologia drzemiąca w tym urządzeniu to prawdziwy przebój dla medycyny estetycznej. Co wobec tego może zaoferować Twojej skórze PicoSure?

Przede wszystkim kompleksowe, nieinwazyjne skuteczne odmładzanie. Ten luksusowy zabieg pozwoli nie tylko wygładzić zmarszczki i przywrócić skórze jędrność, ale też, jednocześnie wpłynie na nadanie skórze zdrowego, pięknego kolorytu: ODMŁADZANIE.
PicoSure to rownież niezawodny sposób na nadanie twarzy alabastrowego, nieskazitelnego kolorytu. Jako laser, który działa bezpośrednio na barwniki zawarte w skórze sprawdza się niezawodnie we wszystkich terapiach usuwania przebarwień i melasm. USUWANIE PRZEBARWIEŃ.

Kolejnym atutem PicuSure jest jego wysoka skuteczność w likwidacji blizn, w tym blizn potrądzikowych. PicoSure posiada bardzo silne działanie stymulujące dla wzrostu włókien kolagenowych, więc skóra nabiera gładkości i sprężystości niejako „od wewnątrz”. LIKWIDACJA BLIZN.

A skoro likwidacja blizn – to również rozstępy? Oczywiście. Terapia antyrozstępowa w wykonaniu lasera PicoSure przynosi doskonałe efekty. ROZSTĘPY.

Oczywiście nie można zapominać, że usuwanie tatuażu to w pewnym sensie również usuwanie makijażu permanentnego, a zatem, jeżeli męczą Was nieestetycznie wykonane brwi lub pomysł górnych, dekoracyjnych kresek wyglądał dobrze jedynie w teorii – tu również odpowiedzią jest PicoSure.

Terapia laserem PicoSure daje mnóstwo możliwości, choć nadal są to zabiegi niezwykle ekskluzywne, dostępne jedynie w kilku klinikach w Europie. W naszej Klinice dodatkowo możecie Państwo skorzystać ze specjalnych, łączonych terapii dedykowanych poszczególnym problemom estetycznym. Skojarzone leczenie PicoSure, uwzględniające wykorzystanie i włączenie innych metod leczenia, takich jak wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan, terapię lampami LED czy wypełniacze organiczne Neauvia – to autorskie, niezwykle efektywne procedury przygotowane i dostępne jedynie w Klinice Miracki.

O więcej szczegółów lub dopasowanie terapii do Państwa problemu, prosimy pytać nasz profesjonalny zespół recepcyjny: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608 i 221 030 030.

Zobacz również

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej