Menu

PicoSure – laser o wyjątkowych właściwościach

Laser PicoSure jest doskonale znany wszystkim Pacjentom borykającym się z problemem niechcianego tatuażu. Jednak większość naszych Pacjentów doskonale wie, że to usuwanie tatuażu to tylko jedna z jego szerokich możliwości. Bo picosekundowa technologia drzemiąca w tym urządzeniu to prawdziwy przebój dla medycyny estetycznej. Co wobec tego może zaoferować Twojej skórze PicoSure?

Przede wszystkim kompleksowe, nieinwazyjne skuteczne odmładzanie. Ten luksusowy zabieg pozwoli nie tylko wygładzić zmarszczki i przywrócić skórze jędrność, ale też, jednocześnie wpłynie na nadanie skórze zdrowego, pięknego kolorytu: ODMŁADZANIE.
PicoSure to rownież niezawodny sposób na nadanie twarzy alabastrowego, nieskazitelnego kolorytu. Jako laser, który działa bezpośrednio na barwniki zawarte w skórze sprawdza się niezawodnie we wszystkich terapiach usuwania przebarwień i melasm. USUWANIE PRZEBARWIEŃ.

Kolejnym atutem PicuSure jest jego wysoka skuteczność w likwidacji blizn, w tym blizn potrądzikowych. PicoSure posiada bardzo silne działanie stymulujące dla wzrostu włókien kolagenowych, więc skóra nabiera gładkości i sprężystości niejako „od wewnątrz”. LIKWIDACJA BLIZN.

A skoro likwidacja blizn – to również rozstępy? Oczywiście. Terapia antyrozstępowa w wykonaniu lasera PicoSure przynosi doskonałe efekty. ROZSTĘPY.

Oczywiście nie można zapominać, że usuwanie tatuażu to w pewnym sensie również usuwanie makijażu permanentnego, a zatem, jeżeli męczą Was nieestetycznie wykonane brwi lub pomysł górnych, dekoracyjnych kresek wyglądał dobrze jedynie w teorii – tu również odpowiedzią jest PicoSure.

Terapia laserem PicoSure daje mnóstwo możliwości, choć nadal są to zabiegi niezwykle ekskluzywne, dostępne jedynie w kilku klinikach w Europie. W naszej Klinice dodatkowo możecie Państwo skorzystać ze specjalnych, łączonych terapii dedykowanych poszczególnym problemom estetycznym. Skojarzone leczenie PicoSure, uwzględniające wykorzystanie i włączenie innych metod leczenia, takich jak wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan, terapię lampami LED czy wypełniacze organiczne Neauvia – to autorskie, niezwykle efektywne procedury przygotowane i dostępne jedynie w Klinice Miracki.

O więcej szczegółów lub dopasowanie terapii do Państwa problemu, prosimy pytać nasz profesjonalny zespół recepcyjny: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608 i 221 030 030.

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej