Menu

PicoSure – laser o wyjątkowych właściwościach

Laser PicoSure jest doskonale znany wszystkim Pacjentom borykającym się z problemem niechcianego tatuażu. Jednak większość naszych Pacjentów doskonale wie, że to usuwanie tatuażu to tylko jedna z jego szerokich możliwości. Bo picosekundowa technologia drzemiąca w tym urządzeniu to prawdziwy przebój dla medycyny estetycznej. Co wobec tego może zaoferować Twojej skórze PicoSure?

Przede wszystkim kompleksowe, nieinwazyjne skuteczne odmładzanie. Ten luksusowy zabieg pozwoli nie tylko wygładzić zmarszczki i przywrócić skórze jędrność, ale też, jednocześnie wpłynie na nadanie skórze zdrowego, pięknego kolorytu: ODMŁADZANIE.
PicoSure to rownież niezawodny sposób na nadanie twarzy alabastrowego, nieskazitelnego kolorytu. Jako laser, który działa bezpośrednio na barwniki zawarte w skórze sprawdza się niezawodnie we wszystkich terapiach usuwania przebarwień i melasm. USUWANIE PRZEBARWIEŃ.

Kolejnym atutem PicuSure jest jego wysoka skuteczność w likwidacji blizn, w tym blizn potrądzikowych. PicoSure posiada bardzo silne działanie stymulujące dla wzrostu włókien kolagenowych, więc skóra nabiera gładkości i sprężystości niejako „od wewnątrz”. LIKWIDACJA BLIZN.

A skoro likwidacja blizn – to również rozstępy? Oczywiście. Terapia antyrozstępowa w wykonaniu lasera PicoSure przynosi doskonałe efekty. ROZSTĘPY.

Oczywiście nie można zapominać, że usuwanie tatuażu to w pewnym sensie również usuwanie makijażu permanentnego, a zatem, jeżeli męczą Was nieestetycznie wykonane brwi lub pomysł górnych, dekoracyjnych kresek wyglądał dobrze jedynie w teorii – tu również odpowiedzią jest PicoSure.

Terapia laserem PicoSure daje mnóstwo możliwości, choć nadal są to zabiegi niezwykle ekskluzywne, dostępne jedynie w kilku klinikach w Europie. W naszej Klinice dodatkowo możecie Państwo skorzystać ze specjalnych, łączonych terapii dedykowanych poszczególnym problemom estetycznym. Skojarzone leczenie PicoSure, uwzględniające wykorzystanie i włączenie innych metod leczenia, takich jak wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan, terapię lampami LED czy wypełniacze organiczne Neauvia – to autorskie, niezwykle efektywne procedury przygotowane i dostępne jedynie w Klinice Miracki.

O więcej szczegółów lub dopasowanie terapii do Państwa problemu, prosimy pytać nasz profesjonalny zespół recepcyjny: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608 i 221 030 030.

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej