,

Zyskaj piękne i naturalne brwi

Choroby, starzenie czy niewłaściwa pielęgnacja mogą doprowadzić do znacznego przerzedzenia się brwi, co jest trudne do ukrycia. Nawet najlepiej wykonany makijaż permanentny nie zastąpi naturalnych brwi i nie zagwarantuje efektu trójwymiarowości. W Klinice Miracki proponujemy zabiegi, które pomogą zagęścić brwi i zahamować ich wypadanie, tak byś nie musiała się już uciekać do ich domalowywania!

Kiedy makijaż permanentny i henna to za mało

W momencie, gdy brwi zaczynają tracić gęstość wiele kobiet wykorzystuje kosmetyczne triki lub decyduje się na makijaż permanentny. Aby osiągnąć „brwi z Instagrama” korzystają też z henny, a nawet z brwi do przyklejenia. Zazwyczaj brwi u blondynek są rzadsze i słabsze, a częste farbowanie henną może przyczynić się do ich wypadania. Brwi po makijażu permanentnym mogą być za ciemne lub za jasne, co jeszcze bardziej oddala nas od wymarzonego efektu. Rzadkie brwi to nie tylko problem pań. Brwi u mężczyzn są zazwyczaj dłuższe i gęstsze niż u kobiet, dlatego ich brak jest jeszcze dotkliwszy. Odpowiedzią na rzadkie brwi czy nawet ich zanik jest medycyna estetyczna. W Klinice Miracki wykonujemy przeszczepy włosów na brwi oraz terapie pobudzające ich wzrost.

Rekonstrukcja brwi z przeszczepem Smart Graft

Wypadanie brwi, czy wręcz ich łysienie najczęściej spowodowane jest chorobami, starzeniem lub nieodpowiednią pielęgnacją. Wiele osób zmaga się z kompleksami próbując zamalować braki w linii brwi lub decydując się na makijaż permanentny. Niestety nawet najlepiej wykonany makijaż nie zastąpi gęstych, naturalnych włosków. W Klinice Miracki możliwy jest przeszczep włosów na brwi, którego wyróżnia wśród zabiegów tego typu ogromna skuteczność oraz bezpieczeństwo. Smart Graft to doskonałe rozwiązanie w przypadku bardzo cienkich lub nieistniejących brwi, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Podczas zabiegu lekarz pobiera pojedyncze grafty za pomocą specjalistycznych głowic zabiegowych, które zapewniają im bezpieczeństwo przed uszkodzeniem. Kolejnym krokiem jest stworzenie drobnych otworów, w które zostają implantowane wszczepy.

Mezoterapia na brwi

Dzięki wykorzystaniu potencjału regeneracyjnego organizmu Pacjenta, w skórze zachodzi szereg dobroczynnych procesów, których skutkiem jest nie tylko odmłodzona skóra, ale także odżywione mieszki włosowe. Z odwirowanej krwi Pacjenta uzyskiwana jest substancja o wielokrotnie wyższym stężeniu, a następnie za pomocą iniekcji jest ona dostarczana do miejsca zabiegowego. W przypadku brwi następuje odżywienie mieszków oraz stymulacja komórek włosowych, co skutkuje rewitalizacją brwi i zahamowaniem ich wypadania. Już po upływie 4 tygodni widoczne są pierwsze efekty wzmocnionych i gęstszych włosków.

Lampa LED wspomoże wzrost brwi

Światło LED znane jest z szerokiego zastosowania oraz małej inwazyjności przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Pozwala ono nie tylko na redukcję problemów skórnych, oznak starzenia czy blizn, ale także przyśpieszenie porostu włosów i ograniczeniem ich wypadania. Wybrana przez specjalistę fala emitowana przez lampę LED pobudza mikrokrążenie w mieszkach włosowych, dzięki czemu cebulki włosowe zostają odżywione i dotlenione. Ponadto pobudzona zostaje synteza białek stanowiących główny budulec włosa. Po serii sesji ze światłem LED znacznie ograniczone zostaje wypadanie brwi, wzmocnienie ich i pobudzenie do wzrostu. Aby osiągnąć najlepsze efekty warto zastosować przeszczep i wesprzeć go działaniem lampy LED. Terapie łączone cieszą się największą skutecznością, ponieważ oddziałują na problem wielopłaszczyznowo z zastosowaniem różnych bodźców.

Zapraszamy na zabieg do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki