Menu

Plastyka kolan

Plastyka kolan to zabiegi, które mają na celu przywrócenie stosownego nawilżenia i gładkości skórze na kolanach. Metody plastyczne pomagają poprawić estetykę skóry, która wraz z wiekiem staje się sucha, szorstka i wiotka. Sposoby chirurgii plastycznej mają na celu wyszczuplenie i ujędrnienie kolan, na których widoczny jest nadmiar tkanki tłuszczowej oraz wiotkiej skóry. Zabiegi plastyczne kolan są odpowiednią pomocą w wypracowaniu odpowiedniej sylwetki.

Plastyka kolan – wskazania

Zabieg plastyki kolan są wskazane w przypadku, gdy pacjent – pomimo uprawiania ćwiczeń fizycznych i stosowania diety – nie jest w stanie w taki sposób ukształtować swojego ciała, żeby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

Plastyka kolan – zabiegi

Zabiegi plastyczne kolan można przeprowadzić na wiele sposobów. Współcześnie najczęściej wykonuje się zabiegi przy pomocy skutecznych metod i innowacyjnych urządzeń – laserów, fal ultradźwiękowych lub preparatów pielęgnacyjnych. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest liposukcja kolan, czyli zabieg z zakresu chirurgii kosmetycznej, który pozwala na uzyskanie lepszego wyglądu kolan i nóg.

Plastyka kolan – efekty

Efekty plastyki kolan są spektakularne. Skóra zyskuje odpowiedni poziom nawilżenia i staje się zregenerowana. Zdecydowanie jest zauważalny efekt redukcji wiotkiej skóry na kolanach. Efektem zabiegu jest zmniejszenie objętości kolan tj. wyszczupleniem i ujędrnieniem skóry tej części ciała.

Plastyka kolan – charakterystyka

Plastyka kolan w swoim działaniu bazuje na zabiegach chirurgicznych, które mają na celu usunięcie nadmiaru tłuszczu z tej okolicy ciała. Metody poprawiają poziom nawilżenia skóry i zwiększają jej elastyczność.