Menu

Plastyka ud

Plastyka ud – informacje ogólne

Plastyka ud jest zabiegiem chirurgicznym, który specjalizuje się perfekcyjnym usunięciem nadmiaru skóry i uciążliwej podskórnej tkanki tłuszczowej z wewnętrznej strony ud i pachwin. Metoda, która pomaga modelować powierzchnię ud, specjalizuje się w wzmocnieniu napięcia w tej okolicy i pomocą w uzyskaniu oczekiwanego zarysu tej części ciała.

Plastyka ud – wskazania

Plastykę ud przeprowadza się zazwyczaj u Pacjentek po ukończonym 50. roku życia, nieusatysfakcjonowanych z powodu znacznego nadmiaru wiotkiej skóry, która zniekształca zarys tej okolicy. Coraz częściej na tę metodę redukcji tłuszczu z ud decydują się także młodsze kobiety, które chcą uzupełnić zabieg liposukcji wewnętrznej powierzchni ud. Eksperci zalecają zabieg plastyki ud Pacjentom, którzy znacznie utracili wagę po odchudzaniu, w celu ujędrnienia skóry.

Plastyka ud – przebieg

Przebieg zabiegu wyszczuplania i modelowania ud polega na wykorzystaniu możliwości chirurgii plastycznej, które precyzyjnie działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Plastyka ud pomaga w redukcji złogów tłuszczu, nie naruszając w żaden sposób pobliskich nerwów.  

Plastyka ud – sposoby

Plastyka ud charakteryzuje się specjalistycznymi sposobami wymodelowania kształtu ud poprzez odessanie tkanki tłuszczowej oraz usunięcie nadmiaru skóry.

Plastyka ud – charakterystyka

Plastyka ud charakteryzuje się poprawą wyglądu kończyn dolnych. Dzięki innowacji tej metody skóra ud staje się bardziej napięta, jest jędrniejsza i zdecydowanie bardziej sprężysta, nadając powierzchni ud młodszy wygląd.  

Plastyka ud – zabiegi

Wybór zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej zależy zawsze od indywidualnego przypadku i potrzeb Pacjentów. W celu wyboru najlepszego zabiegu zaleca się konsultację z lekarzem, który udzieli specjalistycznej porady.

Plastyka ud – efekty

Spektakularne efekty plastyki ud pojawiają się po zabiegu, ale najbardziej widoczne są kiedy skóra przebudowuje się w szybkim tempie i wraca do zdrowej, optymalnej kondycji. Efekty zabiegu redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z powierzchni ud utrzymują się nawet do kilku lat.