Menu

Pokochaj swoje ciało – zdobądź wyjątkowy kupon!

W Nowy Rok wchodzimy z wielkimi niespodziankami! Zaczynamy od styczniowego, karnawałowego zawrotu głowy – aż 10 000 zł przeznaczamy w tym miesiącu na prezenty dla naszych Pacjentów – chcemy, aby ten rok zaczął się dla Państwa wspaniale! A to na pewno nie jest nasze ostatnie słowo!


Tylko teraz! 10 kuponów po 1 000 zł na zabieg liposukcji oraz 50% OFF na liposukcję drugiego obszaru

Początek roku to najlepszy czas na wykonanie zabiegów radykalnie modelujących sylwetkę, takich jak liposukcja. Zanim nadejdą ciepłe miesiące i pora na zrzucenie zakrywających ciało swetrów, długich spodni i zimowych kurtek, skóra otrzyma wystarczająco dużo czasu na kompleksowe przemodelowanie, ciało nabierze idealnego kształtu, jędrności i sprężystości. Jeśli zdecydujecie się Państwo na „zimową” liposukcję – lato przywitacie z perfekcyjną, wymodelowaną, smukłą sylwetką. Dlatego też z liposukcji, niezależnie od wybranej metody, warto korzystać przede wszystkim w pierwszych miesiącach roku. I również dlatego – nasza oferta dotyczy właśnie zabiegów liposukcji.

Dla naszych Pacjentów, którzy w styczniu wykupią zabieg liposukcji (dowolną metodą, na dwa obszary) przeznaczyliśmy aż 10 000 zł w formie 10 kuponów po 1 000 zł. To nie wszystko! Jeżeli wykupicie Państwo zabieg na dwa obszary – drugi, mniejszy obszar wykonacie jedynie za 50% ceny. Rabat 1 000 zł na liposukcję oraz 50% upustu na drugi, mniejszy obszar zostaną odliczone od całkowitej kwoty wykupionej liposukcji!

Oferta ważna jest do 31.01.2017 roku. O przyznaniu jednego z 10 kuponów o wartości 1 000 zł decyduje kolejność wpłat.

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o promocji zapraszamy do kontaktu mailowego: rejestracja@klinikamiracki.pl, telefonicznego: +48 605 905 608 lub do odwiedzin w naszej Klinice: al. Wilanowska 67, Warszawa.

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej