W Nowy Rok wchodzimy z wielkimi niespodziankami! Zaczynamy od styczniowego, karnawałowego zawrotu głowy – aż 10 000 zł przeznaczamy w tym miesiącu na prezenty dla naszych Pacjentów – chcemy, aby ten rok zaczął się dla Państwa wspaniale! A to na pewno nie jest nasze ostatnie słowo!


Tylko teraz! 10 kuponów po 1 000 zł na zabieg liposukcji oraz 50% OFF na liposukcję drugiego obszaru

Początek roku to najlepszy czas na wykonanie zabiegów radykalnie modelujących sylwetkę, takich jak liposukcja. Zanim nadejdą ciepłe miesiące i pora na zrzucenie zakrywających ciało swetrów, długich spodni i zimowych kurtek, skóra otrzyma wystarczająco dużo czasu na kompleksowe przemodelowanie, ciało nabierze idealnego kształtu, jędrności i sprężystości. Jeśli zdecydujecie się Państwo na „zimową” liposukcję – lato przywitacie z perfekcyjną, wymodelowaną, smukłą sylwetką. Dlatego też z liposukcji, niezależnie od wybranej metody, warto korzystać przede wszystkim w pierwszych miesiącach roku. I również dlatego – nasza oferta dotyczy właśnie zabiegów liposukcji.
Dla naszych Pacjentów, którzy w styczniu wykupią zabieg liposukcji (dowolną metodą, na dwa obszary) przeznaczyliśmy aż 10 000 zł w formie 10 kuponów po 1 000 zł. To nie wszystko! Jeżeli wykupicie Państwo zabieg na dwa obszary – drugi, mniejszy obszar wykonacie jedynie za 50% ceny. Rabat 1 000 zł na liposukcję oraz 50% upustu na drugi, mniejszy obszar zostaną odliczone od całkowitej kwoty wykupionej liposukcji! 
Oferta ważna jest do 31.01.2017 roku. O przyznaniu jednego z 10 kuponów o wartości 1 000 zł decyduje kolejność wpłat.

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o promocji zapraszamy do kontaktu mailowego: rejestracja@klinikamiracki.pl, telefonicznego: +48 605 905 608 lub do odwiedzin w naszej Klinice: al. Wilanowska 67, Warszawa.