Menu

Powiedz stop męczącym naczynkom i rumieniom

Pękające naczynka, pojawiający się nagle rumień to szczególnie w ekstremalnych warunkach atmosferycznych ogromna uciążliwość estetyczna. Występują oczywiście również z wielu innych powodów; uwarunkowań genetycznych, charakterystyki skóry czy z powodu przyjmowanych leków lub używek. Ale najpopularniejszym ich powodem są mroźne dni, lodowate powietrze (lub przeciwnie, szaleńcze upały). I wtedy często przychodzi myśl – czas podjąć walkę, czas powiedzieć stop.

I w takich chwilach, kiedy mamy dosyć nieudanych prób pokrywania zbyt grubą warstwą makijażu popękanych naczynek przy nosie czy na policzkach warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania medycyny estetycznej.

Bez wątpienia najlepszym remedium na wszelkiego rodzaju problemy naczynkowe i rumieniowe jest laser naczyniowy Cutera, który z niebywałą skutecznością eliminuje te nieestetyczne ślady. Zastosowań lasera Cutera jest mnóstwo, bowiem jego powinowactwo do hemoglobiny pozwala nie tylko na likwidację teleangiektazji, ale też skuteczne zwalczanie poważniejszych schorzeń – nawracającego rumienia, znamion port wine, leczenie trądziku różowatego, który dotyka ogromną liczbę kobiet, po 40 roku życia, czy też usuwanie naczyniaków.

W naszej Klinice specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych terapii zwalczających wszelkiego rodzaju problemy naczyniowe z wykorzystaniem lasera Cutera. Teraz, oferujemy Państwu wyjątkową promocję:

ZABIEGI CUTERA W PAKIETACH JUŻ OD 500 ZŁ ZA POJEDYNCZY ZABIEG

ORAZ 30% RABATU NA LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK PRZY WYKONANIU ZABIEGU LECZENIA RUMIENIA LUB TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o obecnej promocji lub o samych zabiegach, zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl lub pod numerem telefonu 605 905 608.

Zapraszamy też do zapoznania się ze szczegółami zabiegów laserem naczyniowym Cutera. Wybierzcie problem naczyniowy, z którym się zmagacie i sprawdźcie szczegóły zabiegu

RUMIEŃ
NACZYNKA
NACZYNIAKI
TRĄDZIK RÓŻOWATY
ZMIANY RUBINOWE
ZNAMIONA PORT WINE

Zobacz również

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej<