Menu

Powiększanie piersi, pośladków i wypełnianie zmarszczek. Twój tłuszcz ma moc!

Myślisz o powiększeniu piersi, wypełnieniu pośladków lub usunięciu zmarszczek i poszukujesz najbardziej naturalnych i bezpiecznych metod? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. To lipotransfer, czyli przeszczep własnego tłuszczu. Ta metoda zdobywa uznanie lekarzy na całym świecie i najlepsze recenzje zadowolonych Pacjentów. Przeszczep pobranego tłuszczu to metoda powiększania i podkreślania wybranych obszarów ciała bez korzystania ze sztucznych wypełniaczy i implantów.

Przeszczep tłuszczu – do czego służy?

Własny tłuszcz Pacjenta może być wykorzystywany na przykład do powiększania piersi, pośladków, ale również do podkreślania poszczególnych partii ciała. Dzięki przeszczepowi tłuszczu panowie i panie mogą podkreślić tak zwany “sześciopak”, czyli mięśnie brzucha. Pobrana tkanka tłuszczowa doskonale sprawdza się na przykład do wypełniania zmarszczek – na ciele i twarzy. Tłuszcz może wypełnić zmarszczki na dekolcie czy szyi. Może być również wszczepiony w miejsce zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo – wargowych czy w dolinę łez, czyli pod oczy.

Własny tłuszcz pobiera się podczas nowoczesnej liposukcji, która dostarcza czystą tkankę tłuszczową wraz z komórkami macierzystymi. Wypełnianie własnym tłuszczem ma wiele zalet. Przede wszystkim pozyskany materiał jest naturalny i bezpieczny. Dodatkowo, tłuszcz pobiera się z rejonu, w którym występuje jego nadmiar. Można go odessać na przykład z brzucha, ud czy boczków. Poznaj nowoczesne metody liposukcji.

Nowoczesna liposukcja – kompleksowy zabieg wyszczuplający

Kompleksowa liposukcja to taka, która łączy w sobie wielopłaszczyznowe działanie modelujące sylwetkę. Nowoczesna liposukcja laserowa Lipolife 3G to wiele możliwości zabiegowych. Przede wszystkim działanie lasera sprawia, że wyodrębnienie komórek tłuszczowych jest bardziej skuteczne i mniej inwazyjne. To oznacza między innymi skrócony czas zabiegowy, a tym samym większy komfort Pacjenta i krótszy okres rekonwalescencji. Jednocześnie energia światła lasera ma obkurczające działanie na skórę. Dzięki temu, podczas zabiegu odsysania tłuszczu, możemy jednocześnie liftingować skórę i redukować jej nadmiar. Laser stymuluje również wzmożoną produkcję kolagenu, który odpowiada za regenerację i odmładzanie skóry. Laserowa liposukcja Lipolife 3G to doskonały sposób by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, boczków, a nawet pleców i ramion. Pobrany tłuszcz doskonale nadaje się do przeszczepienia w inne obszary ciała.

Liposukcja wspierana ultradźwiękami

W Klinice Miracki nasi Pacjenci mają dostęp również do nowoczesnej liposukcji, wspieranej ultradźwiękami Vaser Lipo. Jej ogromną zaletą jest mała inwazyjność i wysokie bezpieczeństwo. Energia ultradźwięków działa na komórki tłuszczowe i delikatnie oddziela złogi tłuszczowe od okalających tkanek. Dzięki temu podczas odsysania tłuszczu nie dochodzi do uszkodzenia pobliskich nerwów, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Dla Pacjenta to oznacza większy komfort i szybszy powrót do codziennych czynności. Liposukcja Vaser Lipo jest rekomendowana do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy talii, ale również pleców, kolan czy redukcji ginekomastii u mężczyzn.
Odessana tkanka tłuszczowa doskonale nadaje się do wszczepienia w wybrane miejsca na ciele.

Liposukcja – co trzeba wiedzieć

Nowoczesna liposukcja jest o wiele bardziej bezpieczna i mniej inwazyjna, od starszych metod. Wspierana energią lasera lub ultradźwięków, skutecznie oddziela tkankę tłuszczową i nie narusza okolicznych tkanek. Dzięki temu jest mniej inwazyjna dla organizmu. Nowoczesne odsysanie tłuszczu charakteryzuje się również precyzją – a więc i krótszym czasem zabiegowym.

Dzięki temu liposukcja może być wykonywana w znieczuleniu miejscowym – znieczulenie ogólne, czyli tak zwana “narkoza” nie jest już konieczne. Na życzenie Pacjenta, zabieg można wykonać w znieczuleniu ogólnym – jeżeli lekarz wykluczy przeciwwskazania.
Pacjent, przed zabiegiem przychodzi na wizytę konsultacyjną. Lekarz specjalista zbiera szczegółowy wywiad medyczny, by mieć pewność, że zabieg u danego Pacjenta, można wykonać bezpiecznie. Po przeprowadzeniu wywiadu, lekarz kieruje Pacjenta na dodatkowe badania, które mają wykluczyć wszelkie możliwe przeciwwskazania do liposukcji.

Po zabiegu liposukcji Pacjent powinien ostrożnie obchodzić się z miejscem zabiegowym i nosić specjalne ubranie uciskowe. Efekt liposukcji można wspierać innymi zabiegami, rekomendowanymi przez lekarza specjalistę. Należy do nich między innymi nowoczesna Endermologia LPG Alliance.

Dowiedz się więcej o zabiegach:

Liposukcja laserowa Lipolife 3G
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo
Endermologia LPG ALliance

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej