Nie czekaj! Podwójny podbródek wizualnie dodaje lat i kilogramów. Może pojawiać się również u osób młodych i nie mających problemów z nadwagą. Pozbądź się problemu w zupełnie nieinwazyjny sposób. Piękny podbródek o wyraźnym konturze nadaje młodzieńczego wyglądu i widocznie poprawia owal twarzy.

Tłuszcz w okolicy podbródka może zostać problemem nawet po wyraźnej utracie masy ciała, mimo treningów i zbilansowanej diety. Może również mieć podłoże hormonalne lub dziedziczne. Teraz możliwe jest bezinwazyjne i skuteczne wymodelowanie podbródka. W Klinice Miracki, łączymy najnowsze technologie z lekarskim doświadczeniem by proponować naszym Pacjentom spektakularne rezultaty i bezpieczne procedury.

SculpSure – laserowe modelowanie podbródka

SculpSure to rewolucja w usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej z okolicy podbródka. Nowoczesne laserowe usuwanie tłuszczu jest bezinwazyjne, skuteczne i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. To oznacza, że podczas zabiegu nie dochodzi do naruszenia naskórka, dzięki temu zabieg nie pozostawia śladów w postaci nacięć, blizn czy ranek. To daje komfort nie tylko podczas zabiegu, ale również po nim. Pacjent szybko wraca do codziennych czynności, a sama procedura jest niemal bezbolesna.

Jak to działa? SculpSure jest urządzeniem, które emituje światło lasera. Jego energia podgrzewa tkankę i doprowadza do uszkodzenia komórek tłuszczowych. Te następnie są metabolizowane. Oznacza to, że rozbita tkanka tłuszczowa jest usuwana z organizmu w naturalnym procesie oczyszczania. Lekarz podczas zabiegu przykłada do miejsca zabiegowego specjalną głowicę, dostosowaną do usuwania tkanki z okolicy podbródka. Dzięki wyjątkowej budowie, głowica doskonale przylega do podbródka, dzięki temu energia lasera bezbłędnie trafia w problemowy obszar i rozpoczyna się proces redukowania nadmiaru tłuszczu. Spektakularne efekty zabiegowe osiągamy po około dwóch miesiącach, gdy rozbita tkanka zostanie już naturalnie usunięta z organizmu.

Doktor Krzysztof Miracki i Pacjenta przed zabiegiem SculpSure

SculpSure jest doskonałym laserem, służącym do bezinwazyjnego redukowania tłuszczu. Znane są jego możliwości zabiegowe dotyczące całego ciała: brzucha, ud, ramion czy boczków. Jednak usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z podbródka to prawdziwa rewolucja w zabiegach tej okolicy. Efekty są spektakularne, a Pacjentki zadowolone. Dla nas to najlepszy dowód na skuteczność zabiegu” – mówi doktor Krzysztof Miracki, ekspert laseroterapii z wieloletnim doświadczeniem i współzałożyciel Kliniki Miracki. I dodaje: specjalna głowica, dopasowana do modelowania podbródka pozwala lekarzowi na bardziej precyzyjną procedurę i perfekcyjne wymodelowanie tego obszaru twarzy.”

Liposukcja – duża skuteczność na większy problem.

Odsysanie tłuszczu najczęściej kojarzone jest z modelowaniem brzucha czy pośladków, ale liposukcja równie dobrze sprawdza się w modelowaniu podbródka. Zabieg daje doskonałe rezultaty i jest dedykowany szczególnie tym Pacjentkom, u których problem jest większy. Jednocześnie, polecany jest osobom, które są gotowe na bardziej inwazyjny zabieg. Nie oznacza to jednak długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg, wykonany na przykład w piątek, pozwala już od poniedziałku wrócić do codziennych czynności. W pierwszych dniach po zabiegu zaleca się noszenie specjalnej opaski uciskowej, wystarczy więc weekend by wrócić do codziennych planów.
Nowoczesna liposukcja pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów zabiegowych. Liposukcja laserowa LipoLife 3G, w mniej inwazyjny sposób odsysa tkankę tłuszczową i jednocześnie obkurcza skórę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się nie tylko tłuszczu ale również nadmiaru wiotkiej skóry. Do modelowania podbródka polecamy również liposukcję wspieraną ultradźwiękami Vaser Lipo. Zabieg pozwala na bezpieczne odseparowanie komórek tłuszczowych, bez naruszania okolicznych tkanek. Dzięki temu zabieg trwa krócej, jest bardziej komfortowy dla Pacjenta i nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Znaczna poprawa wyglądu jest widoczna po dwóch tygodniach, gdy tylko ustąpią wszelkie ślady po liposukcji – mogą to być zasinienia lub minimalne ślady po wprowadzeniu kaniuli. Spektakularne rezultaty zabiegu obserwujemy po 2 miesiącach.

Wiotka skóra to nie problem

Podwójny podbródek to nie tylko tłuszcz, ale również obwisła, wiotka skóra. Ujędrnienie skóry, zliftingowanie i wymodelowanie podbródka są równie ważne dla młodzieńczego wyglądu twarzy. Do tego celu polecamy naszym Pacjentkom bezinwazyjny lifting wysokoenergetyczną falą ultradźwiękową HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). W Klinice Miracki wykorzystujemy urządzenia SonoQueen i Ultraformer III, które pracują w tej technologii. Zabieg liftinguje skórę, obkurcza ją i napina. Może być wykonywany jako pojedyncza procedura lub jako uzupełnienie innych zabiegów modelujących podbródek.

Dowiedz się więcej o zabiegach modelujących podbródek

SculpSure
Liposukcja laserowa LipoLife 3G
Liposukcja wspierana ultradźwiękami Vaser Lipo
SonoQueen
Ultraformer III

| | | | | | | | | | |